Basında Bekad
EVSEL KATI ATIK TARİFE RAPORU HAZIRLAMA
Evsel Katı Atık Tarife Raporu Hazırlama Danışmanlığı - İmge Eğitim
MADRİD
  

MADRİD
“Dünyada ki Belediyelerde Kent Estetiği, Kent Planlaması ve Süreç Yönetimi İnceleme, Araştırma Ve Tetkik Gezisi”
 

GEZİ PROGRAMI
1.Gün - İstanbul – Madrid
Atatürk Havalimanı Dış hatlar gidiş terminalinde, saat 11.00’da buluşma.. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1859 seferi ile saat 13.10’da Madrid’e uçuş. Rahat bir yolculuğun ardından saat 16.45’de Madrid’e varış. Varışa istinaden otele transfer ve odalara yerleşme. Akşam yemeği yerel restoranda alınacaktır. Geceleme otelimizde.
 
2. Gün - Madrid
Otelde yapılacak sabah kahvaltısının ardından öğle yemekli Madrid ve Toledo şehir turumuz için hareket. Unesco’nun koruması altında bulunan bu büyüleyici şehir gerçekten Avrupa’nın en önemli şehirlerinden bir tanesidir. Görülecek yerler arasında ; Kraliyet Sarayı, Plaza Espania, Cervantes Anıtı, Puerta Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Neptün Çeşmesi, Cibeles Çeşmesi  bulunmaktadır. Alınacak öğle yemeğinin ardından  Toledo gezimiz için hareket. Gerçek bir açıkhava müzesidir. İspanya’nın eski başkenti Toledo, Unesco Dünya Mirası listesinin en önemli kentlerinden biridir. Ülkenin en heybetli katedrali , dünyaca ünlü ressamların ev sahipliği yaparak dünyanın sayılı müzeleriyle yarışır hale gelmiştir. Ünlü ressam El Greco’nun kenti olarak da bilinen Toledo, 16.yy’dan günümüze değişmeden gelmeyi başarmıştır. Roma , vizigot, arap, gotik, rönesans  mimarisinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, El Greco’nun Tabloları, tipik pastaneler, Damaskino mağazaları ve tabiki ünlü katedrali ile turistik bir hac yeridir. Gezi bitiminde otele geri dönüş. Akşam yemeğimiz yerel restoranda alınacaktır. Geceleme otelimizde.
 
3. Gün - Madrid
Otelde alınacak sabah kahvaltısı ardından öğle yemekli Segovia gezimiz için hareket. Madrid şehrine yaklaşık 1.5 saat uzaklıkta, İspanyol kültürünün ve İspanyolcanın doğduğu ve geliştiği tipik bir Kastilya kenti olan Segovia, Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesine bir sürü yapısıyla geçmiş önemli bir kenttir. Disneyland’ın sembolü olan şato yapılırken mimarların kendilerine ilham kaynağı olarak seçtikleri Alkazar Sarayı, Romalılar tarafından  yapılan ve günümüze kadar çok iyi bir şekilde tamamı korunan su kemeri göreceğimiz yerler arasındadır. Gezi bitiminde otele geri dönüş. Akşam yemeğimiz FLAMENKO SHOW olarak yerel restoranda alınacaktır. Geceleme otelimizde.
 
4.Gün - Madrid – İstanbul
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından  Hava Yolları özel seferi ile İstanbul’a hareket. Rahat bir yolculuğun ardından havalimanına varış ve gezimizin sonu.
 
 Diğer gezilerimizde görüşmek dileğiyle !
 


Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Hava yolu tarifeli seferi ile İstanbul – Madrid – İstanbul ekonomi sınıf uçuş
 • Seçilen otelde 3 gece Madrid’de, oda & kahvaltı esasında konaklama
 • Alan – Otel – Alan transferleri
 • Madrid Şehir Turu
 • Programda belirtilen Tüm geziler
 • 3 adet akşam yemeği (1 adet içecek dahildir.)
 • Havalimanı Vergileri
 • Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Programda belirtilmeyen Öğle Yemekleri
 • Akşam yemeklerinde alınacak 1.içecekden sonra ki içecekler
 • Schengen Vize Ücreti
 • Teklife dahil olmayan ekstra turlar
 • Kişisel harcamalar, otel ekstraları vb.

Yurt dışı gezisi için "Yurt dışı geçici görev yolluğunuz " Mevzuata uygun bir şekilde derneğimiz tarafından hazırlanacaktır.


Gezi bilgilerini içeren dosyayı indirmek için tıklayınız...


Kayıt Talep ve Bilgi İçin Buraya Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş
Online Kayıt
Duyurular
Haberdar Olun
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.