Basında Bekad
Resmi Gazete'de
LOS ANGELES / LAS VEGAS
  

LOS ANGELES / LAS VEGAS
“Dünyada ki Belediyelerde Kent Estetiği, Kent Planlaması ve Süreç Yönetimi İnceleme, Araştırma Ve Tetkik Gezisi”
 

GEZİ PROGRAMI
1.Gün - İstanbul – Los Angeles
Hava Yollarının özel seferi ile  Los Angeles havalimanina varis ve ardindan lokal rehber tarafından, karsilanma ve otele transfer. Otele yerlesme ve aksam yemegi icin otelden hareket. Aksam yemeği, Mariasol lokantasinda alınacaktır. Geceleme otelimizde.
 
2. Gün - Los Angeles
Sabah kahvaltisinin ardindan Los Angeles sehir turu icin otelden hareket. Los Angeles sehir turu sirasinda, Beverly Hills ve Rodeo Drive, Hollywood ve Sunset Bulvarlari, Unlu Chinese tiyatrosu ve celebritylerin el ve ayak izlerinin yer aldigi “Walk of Fame”, Marina Del Ray ve Santa Monica gorulecek yerler arasindadır. Öğle yemegi Universal Citywalk`ta yer alan “Margaritaville”de. Ögle yemeginden sonra Universal Film Studyolari eglence parki gezilecek. Aksam yemegimizi “ Kendals Brasserie alacagiz. Geceleme  otelimizde.
 
3. Gün - Los Angeles – San Diego – Los Angeles
Sabah kahvaltisinin ardindan günü birlik San Diego sehri gezisi. Los Angeles`a yaklasik 2,5 saatlik mesafede bulunan bu sehirde Gaslamp Quarter, Old Town (Amerika`daki en kalabalik Mexica yerlesim birimi), Seaport Village, Coronado Village, Balboa Park gorulecek yerler arasindadir. Öğle yemegini Old Town`daki “Casandra”Mexica lokantasinda alacagiz. Aksam yemegi Los Angeles`a donus yolu uzerinde bulunan servis alanlarindan birinde (Fast Food seklinde) alinacaktir. Geceleme Los Angeles otelimizde.
 
4.Gün - Los Angeles – Las Vegas
Sabah kahvaltisnin ardindan ,otobüsümüzle Las Vegas’a hareket. Guzergahimiz uzerinde bulunan “Ontario Mills”Outlet Center`da alisveris yapacagiz. Ögle yemegimizi kuponla aldikdan sonra Vegas`a devam edecegiz. Geceleme ve aksam yemegi Vegas otelimizde.
 
5.Gün - Las Vegas
Sabah kahvaltisinin ardindan 5 saatlik sehir turu. Sehri tanima turu sirasinda Strip caddesi, Hoover Dam baraji ve Mead Gölü Görülecek yerler arasindadir. Öğle yemegi “Rosa Mexica” mexica lokantasinda. Öğleden sonra Strip caddesi uzerinde bulunan “Tema”li otelleri kesfetme ve casinolarda sans arama firsati icin serbest zaman. Aksam yemegi “Fogo De Chao”et lokantasinda. Geceleme  otelimizde.
 
6.Gün - Las Vegas
Sabah kahvaltisinin ardindan tam gun alis veris turu. Öğle yemegi serbest. Alis veris sonrasi otele transfer. Aksam yemegi ve Vegas show icin otelden hareket. Aksam yemegi Venetian Resort`un icinde bulunan San Marco meydaninda konumlanmis “Canaletto” Italyan lokantasinda. Yemek sonrasi yuruyerek Vegas Show “Cirque Du Soleil ” e hareket. Geceleme otelimizde..
 
7.Gün - Las Vegas – Los Angeles - İstanbul
Sabah kahvaltisinin ardindan ozel otobusumuzle Los Angeles`a hareket. 5 saat surecek olan yolculuk sirasinda Barstow kasabasi gorulecek ve burada “fast food lokantasinda alacagiz. Servislerimiz Los Angeles Havalimaninda son bulacaktir.
 
Oteller
Westin Bonaventura Los Angeles
Caesars Palace Las Vegas
 


Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Hava yolu tarifeli seferi ile İstanbul – Los Angeles – İstanbul ekonomi sınıf uçuş
 • Seçilen otelde 3 gece Los Angeles’da, 3  gece Las Vegas’ da oda & kahvaltı esasında konaklama
 • Alan – Otel – Alan transferleri
 • Los Angeles / Las Vegas  ŞehirTuru
 • Programda belirtilen Tüm geziler
 • 6 adet akşam yemeği ( 1 adet içecek dahildir.)
 • 4 adet Öğle Yemeği
 • Havalimanı Vergileri
 • Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Programda belirtilmeyen Öğle Yemekleri
 • Akşam yemeklerinde alınacak 1.içecekden sonra ki içecekler
 • Amerika Vize Ücreti
 • Teklife dahil olmayan ekstra turlar
 • Kişisel harcamalar, otel ekstraları vb.

Yurt dışı gezisi için "Yurt dışı geçici görev yolluğunuz " Mevzuata uygun bir şekilde derneğimiz tarafından hazırlanacaktır.


Gezi bilgilerini içeren dosyayı indirmek için tıklayınız...


Kayıt Talep ve Bilgi İçin Buraya Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.