Basında Bekad
EVSEL KATI ATIK TARİFE RAPORU HAZIRLAMA
Evsel Katı Atık Tarife Raporu Hazırlama Danışmanlığı - İmge Eğitim
St. Petersburg
  

St. Petersburg

“Dünyada ki Belediyelerde Kent Estetiği, Kent Planlaması ve Süreç Yönetimi İnceleme, Araştırma ve Tetkik Gezisi"
 

GEZİ PROGRAMI
1.Gün İSTANBUL – St. Petersburg
Havalimanı Dış Hatlar Terminali`nde  buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin tamamlanması .St. Petersburg’a hareket . St. Petersburg’a varış ,pasaport ve gümrük işlemlerini takiben otelimize hareket .Otelimize varış ve oda dağılımı . Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
 
2.Gün St. Petersburg
Kahvaltı otelimizde .  Panoromik  Şehir Turu için hareket. Gezimizde, dünyanın en ünlü mimar ve sanatçılarının en güzel örneklerinin sergilendiği caddeleri ve şehrin tarihi ve turistik yerlerini görme imkanı yakalayacağız. Ünlü yazarların kitaplarında işlenen ünlü Nevsky Prospect, Eski Liman Fenerleri, Darphane, Saat Kulesi, Deli Petro’nun Heykeli, Kışlık Saray, Saray Meydanı, Amirallik Binası ve Avrora Zırhlısı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından yerel restoranda öğlen yemeği ve Hermitage Müzesi gezisi. Katerina’nın Kış Sarayı olarak inşa ettirdiği binalar kompleksi günümüzde dünyanın en göz alıcı koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor. 1760`dan dan itibaren Rus Çarları’nın kış aylarını geçirdiği bu muhteşem binalar Barok mimarisinin başyapıtları arasında. Günümüzde 1057 adet oda ve salonda Leonardo, Van Gogh, Michaelangelo, Rembrandt ve daha nice büyük sanatçının büyüleyici eserleri sergileniyor. Louvre, British Museum, Metropolitan mı? Yoksa Hermitage mı? Sorusunun yanıtını ancak gezdikten sonra verebileceksiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
 
3.Gün St. Petersburg
Kahvaltı otelimizde. Kahvaltının ardından öğle yemekli Puşkin Çar Kasabası gezimiz için yola çıkıyoruz. 18. yy’da Katerina tarafından inşa ettirilen ve Çar Kasabası olarak anılan park, saray ve binalar kompleksi, 600 hektarlık bir alanı kaplayan bu kasabanın ana binası Katerina Sarayı’dır. Buradaki Amber Odası son derece ilgi çekici olmasına rağmen özellikle yaz aylarındaki yoğunluktan dolayı birçok turist tarafından ziyaret edilemiyor. Çarlık dönemi aristokrasinin çar ailesi ile buluştuğu bu ünlü kasabada aynı zamanda ünlü şair Puşkin`in eğitim gördüğü okul da yer alıyor. Ardından akşam yemeğini müzik ve Showlar eşliğinde alacağımız restoranımıza hareket. Geceleme otelimizde.
 
4.Gün St. Petersburg - İSTANBUL
Kahvaltı otelimizde. Son hazırlıklar ve havalimanına hareket. Havalimanına varış ve gümrük işlemleri Türkiye`ye hareket, varış ve gezimizin sonu...
 


Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Hava yolu tarifeli seferi ile İstanbul – St Petersburg – İstanbul ekonomi sınıf uçuş
 • Seçilen otelde 3 gece Prag’da, oda & kahvaltı esasında konaklama
 • Alan – Otel – Alan transferleri
 • St.Petersburg ŞehirTuru
 • Programda belirtilen Tüm geziler
 • 3 adet akşam yemeği (1 adet içecek dahildir.)
 • Havalimanı Vergileri
 • St.Petersburg Vize Hizmetleri
 • Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri   
 
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Programda belirtilmeyen Öğle Yemekleri
 • Akşam yemeklerinde alınacak 1.içecekden sonra ki içecekler
 • Teklife dahil olmayan ekstra turlar
 • Kişisel harcamalar, otel ekstraları vb.   

Yurt dışı gezisi için "Yurt dışı geçici görev yolluğunuz " Mevzuata uygun bir şekilde derneğimiz tarafından hazırlanacaktır.


Gezi bilgilerini içeren dosyayı indirmek için tıklayınız...
Kayıt Talep ve Bilgi İçin Buraya Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş
Online Kayıt
Duyurular
Haberdar Olun
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.