Basında Bekad
EVSEL KATI ATIK TARİFE RAPORU HAZIRLAMA
Evsel Katı Atık Tarife Raporu Hazırlama Danışmanlığı - İmge Eğitim
Batı Amerika & New York
    

Batı Amerika & New York
“Dünyada ki Belediyelerde Kent Esteği, Kent Planlaması ve Süreç Yönetimi İnceleme, Araştırma Ve Tetkik Gezisi”

 

GEZİ PROGRAMI
1.Gün - İstanbul - Los Angeles
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşma ve Los Angeles’a hareket. Los Angeles'a varış ve alanda bizleri bekleyen otobüsümüzle otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 
2. Gün - Los Angeles
Sabah kahvaltısının ardından “Melekler Şehri” Los Angeles panoramik şehir turu. Turumuz esnasında; Beverly Hills, Olvera Street, Grifith Park ve Hollywood Boulevard gibi ünlü merkezlerin yanı sıra Çin Tiyatrosu, Açık Hava Tiyatrosu, Şöhretler yolunu geziyoruz. Tur sonrası Universal Film Stüdyoları turu. Disneyland’ın en büyük rakibi olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Onlarca şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefesinizi keserek filmlerin içinde yaşatacak. Dünyada 4 farklı yerde Universal Stüdyoları bulunmasına karşın sadece Los Angelas’ta film çekimleri yapılmaktadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.
 
3. Gün - Los Angeles
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Çevreyi daha iyi tanıyabilme ve alışveriş imkanı. Geceleme otelimizde.
 
4.Gün - Los Angeles - Las Vegas
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve özel otobüsümüzle Las Vegas’a hareket (425 km). Yaklaşık 5 saat sürecek yolculuğun ardından otele yerleşme. Dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Las Vegas tanıtım turumuzu yürüyerek akşam yapıyoruz. Işıklar altında ve inanılmaz bir tempoda sürüklenen gece hayatı ile hafızalarınızda unutulmayacak anılara hazır olun. Tur sonrası serbest zaman. Akşam şovlar ve çevreyi gezmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde. 
 
5.Gün - Las Vegas
Sabah kahvaltısının ardından Red Rock Canyon turu. Bu turumuz sırasında dünyaca ünlü Grand Canyon’un bir benzeri olan ve Las Vegas’a sadece 45 dakika mesafede bulunan Kırmızı Kayalıklar olarak da bilinen Red Rock Canyon’da endemik taş yapısına ve muhteşem bir doğa harikasına tanıklık edecek, ayrıca bölgede bulunan bir kovboy kasabasını gezeceksiniz. Gezi sonunda otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde. Geceleme otelimizde. 
 
6.Gün - Las Vegas - San Francisco
Sabah erken saatlerde kahvaltının ardından havalimanına transfer ve yerel havayolları ile San Francisco’ya uçuş. San Francisco’ya varış ve panoramik şehir turu. Tur esnasında Golden Gate Bridge, Civic Center ve China Town görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.
 
7.Gün - San Francisco
Sabah kahvaltısının ardından Muir Woods & Sausalito & Alcatraz & Tramvayturu. Bu turumuz esnasında dünyanın en uzun ağaçları olan red wood ağaçlarıyla kaplı ormanı gezecek, San Francisco’nun zenginlerinin yaşadığı Sausalito kasabasında mola verilecek ve tekne ile Golden Gate Köprüsü ve Alcatraz Adası panoramik olarak görülecektir. Daha sonra şehrin simgesi olan tramvay ile caddelerde turlayarak turumuzu bitireceğiz. Gezi sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.
 
8.Gün - San Francisco - New York
Sabah erken saatlerde kahvaltının ardından havalimanına transfer ve yerel havayolları ile New York’a uçuş. New York’a varış ve panoramik şehir turu. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockefeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 
9.Gün - New York
Sabah kahvaltısının ardından Özgürlük Anıtı & Empire State turuna çıkıyoruz. Metro ile yapılacak turumuzda ilk durağımız dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State. Burada muhteşem New York manzarasının keyfini yaşadıktan sonra Liberty Adası’na gidecek, ülkenin en önemli simgelerinden biri olan Özgürlük Anıtı’nı göreceğiz. Tur bitiminde alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
 
10.Gün - New York  İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberinizin bildireceği saatte havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra İstanbul’a uçuş. Geceleme uçakta.
 
11.Gün - New York  İstanbul
İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.   


Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • İstanbul – Los Angeles / New York – İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti.
 • Yerel Havayolları ile Las Vegas – San Francisco ve San Francisco – New York arası iç hat uçuşları.
 • Havalimanı vergileri.
 • Los Angeles – Las Vegas arası otobüs yolculuğu.
 • Tüm alan – otel – alan transferler.
 • Los Angeles (3), Las Vegas (2), San Francisco (2) ve New York (2) gece olmak üzere toplam 9 gece konaklamalar.
 • Otelde veya dışarıda alınacak kahvaltılar.
 • New York, San Francisco, Las Vegas ve Los Angeles panoramik şehir tanıtım turları.
 • Programda belirtilen tüm ekstra tur ve çevre gezileri (giriş ücretleri hariçtir).
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri.
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • —  Amerika Birleşik Devletleri vizesi ve hizmet bedeli.
 • —  Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları.
 • —  Yurt dışı çıkış harcı bedeli.
 • —  Müze ve ören yeri giriş ücretleri.
 • —  Öğle ve akşam yemekleri.
 • —  Amerika iç hat bagaj ücretleri.
 • —  Rehber ve şoför bahşişleri.
 • —  Zorunlu seyahat sağlık sigortası.
 • —  Rehberinizin veya lokal acente yetkilisinin serbest zamanlarda isteğinize bağlı olarak organize edebileceği ekstra geziler.

Yurt dışı gezisi için "Yurt dışı geçici görev yolluğunuz " Mevzuata uygun bir şekilde derneğimiz tarafından hazırlanacaktır.


Kayıt Talep ve Bilgi İçin Buraya Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş
Online Kayıt
Duyurular
Haberdar Olun
Linkler
turkiye.gov.tr
Resmi Gazete
E-Mevzuat
Muhasebat Genel Müdürlüğü
Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğü
SGK - Sosyal Güvenlik Kurumu
Mahalli İdareler Genel Müdürlüğünü
Devlet Personel Başkanlığı
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.