Basında Bekad
EVSEL KATI ATIK TARİFE RAPORU HAZIRLAMA
Evsel Katı Atık Tarife Raporu Hazırlama Danışmanlığı - İmge Eğitim
Malta
    

Malta
“Kurumunuz tarafından talep edeceğiniz konular, inceleme, araştırma ve tetkik gezisi programına dahil edilecektir” 

 

GEZİ PROGRAMI
1.Gün - İstanbul – Malta
Dış Hatlar terminali önünde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Malta’ya hareket. Malta’ya varış. Bizi bekleyen aracımız ile otelinize transfer. Odaların alınmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.
 
2. Gün - Malta
Sabah kahvaltısının ardından, Malta/Valette panoramik şehir turu. Valletta’ nın 16.YY’ da inşa edilmiş tarihi bir şehir olması ve günümüzde UNESCO dünya kültür mirası listesinde yer alması nedeni ile otobüs ile gezilmesi mümkün değildir. Bu nedenle şehrin ana girişi “City Gate” önünde otobüsümüzden turumuzu yağacağız. Azize Catherine Şapeli, Zafer Kilisesi, Kastilya Hanı/Başbakanlık binası ve Borsa Binası görülecektir. Ayrıca Malta Şövalyeleri’nin Büyük Osmanlı Kuşatması’ndan hemen sonra yapmaya başladıkları St John Manastırı ve Katedrali, Malta Milli Kütüphanesi, Kraliçe Victoria Heykeli ve Şövalyeler Sarayı’da diğer görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından düzenlenecek Malta folklor gösterisi (Extravaganza) ve akşam yemeği turuna katılabilirler Geceleme otelinizde.
 
3. Gün - Malta
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz öğle yemekli Jeep Safari turuna katılabilirler. Malta’nin en popüler turlarında olan safari turumuz esnasında Dingli Kayalıklarına doğru yola çıkıyoruz. Kuzeybatı sahili boyunca Malta’nın kırsal bölgelerini keşfedebileceğiniz bu turumuzda öğle yemeğini tipik bir lokal Malta restoranında alıyoruz. Tur bitimi ile birlikte otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
 
4. Gün - Malta-İstanbul
Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Malta Havalimanı'na hareket. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından İstanbul'a hareket. İstanbul'a varış.
 Ücrete Dahil Olan Hizmetler
  • İstanbul – Malta –  İstanbul gidiş dönüş uçak bileti.
  • —Programda belirtilen otellerde 3 gece oda kahvaltı bazında konaklamalar.
  • —Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli.
  • —Panoramik Malta şehir turu.
  • —Otel vergileri & Turist şehir vergileri.
  • —Rehberlik hizmetleri.
 
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
  • Vize ücreti ve servis bedeli.
  • —İsteğe bağlı seyahat sigortası.
  • —Ekstra turlar ve kişisel harcamalar.
  • —Yurtdışı çıkış vergisi.Kayıt Talep ve Bilgi İçin Buraya Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş
Online Kayıt
Duyurular
Haberdar Olun
Linkler
turkiye.gov.tr
Resmi Gazete
E-Mevzuat
Muhasebat Genel Müdürlüğü
Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğü
SGK - Sosyal Güvenlik Kurumu
Mahalli İdareler Genel Müdürlüğünü
Devlet Personel Başkanlığı
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.