Basında Bekad
EVSEL KATI ATIK TARİFE RAPORU HAZIRLAMA
Evsel Katı Atık Tarife Raporu Hazırlama Danışmanlığı - İmge Eğitim
Almanya - Hollanda Gezisi
  

Almanya - Hollanda
“Dünyada ki Belediyelerde Kent Esteği, Kent Planlaması ve Süreç Yönetimi İnceleme, Araştırma Ve Tetkik Gezisi”

 

GEZİ PROGRAMI
1.Gün İSTANBUL – AMSTERDAM
Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde, siz değerli misafirlerimiz ile buluşma. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Hava Yolları'nın tarifeli seferi ile Amsterdam’a uçuş. Varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Şehir turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı.Tur bitimi akşam yemeği için restoranımıza transfer ve yemek sonrası geceleme otelimizde.
 
2.Gün AMSTERDAM
Sabah kahvaltısının ardından, öğle yemekli Marken & Volendam & Yel Değirmeni turu için otelden hareket. Volendam turunda özellikle eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ünlü şarkıda da söylendiği gibi “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli”. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir, ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Öğle yemeğimiz de bu şirin kasaba restoranında alınacaktır. Küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında dünyaca ünlü peynir fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Amsterdam’a dönüşün ardından, akşam yemeği için restoranımıza transfer ve  geceleme otelimizde.
 
3.Gün Amsterdam – Brüksel - Köln
Sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Brüksel’e varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place (şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium Anıtı, Heysel Stadyumu ve Mannequin Pis (işeyen bebek heykeli) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman ardından Köln’e hareket ediyoruz. Köln’de otelimize varış. Akşam yemeği alacağımız restoranımıza transfer ve yemek sonrası geceleme otelimizde.
 
4.Gün Köln
Sabah oteldeki kahvaltımızdan sonra Köln panoramik şehir turumuz için otelden hareket. Kentin en ünlü yapısı Kölner Dom Köln Katedrali, Alışveriş Caddeleri ve Rhein Nehri görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından alışveriş için serbest zaman ve otele transfer. Akşam yemeği için restoranımıza transfer ve yemeğin ardından geceleme otelimizde.
 
5.Gün Köln – Dusseldorf – İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Düsseldorf havalimanına transfer (50 km). Havayolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuş. Varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle…


Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • THY tarifeli seferi ile İstanbul – Amsterdam  // Dusseldorf – İstanbul ekonomi sınıf uçuş
 • Seçilen otelde 2 gece Amsterdam’da, 2 gece Köln olmak üzere 4 gece oda & kahvaltı esasında konaklama
 • Alan – Otel – Alan transferleri
 • Amsterdam – Brüksel – Köln ŞehirTurları
 • Programda belirtilen Tüm geziler
 • 4 adet akşam yemeği (1 adet içecek dahildir.)
 • Havalimanı Vergileri
 • Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle Yemekleri
 • Akşam yemeklerinde alınacak 1.içecekden sonra ki içecekler
 • Schengen vize ücreti ( 120 Euro )
 • Teklife dahil olmayan ekstra turlar
 • Kişisel harcamalar, otel ekstraları vb.

Yurt dışı gezisi için "Yurt dışı geçici görev yolluğunuz " Mevzuata uygun bir şekilde derneğimiz tarafından hazırlanacaktır.


Gezi bilgilerini içeren dosyayı indirmek için tıklayınız...Kayıt Talep ve Bilgi İçin Buraya Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş
Online Kayıt
Duyurular
Haberdar Olun
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.