Basında Bekad
Resmi Gazete'de
Barcelona Gezisi

Barcelona Gezisi
“Dünyada ki Belediyelerde Kent Esteği, Kent Planlaması ve Süreç Yönetimi İnceleme, Araştırma Ve Tetkik Gezisi”

 

GEZİ PROGRAMI
1.Gün - İstanbul - Barcelona
Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Havayollarının özel seferi ile Barcelona'ya hareket. Varışımızın ardından alanda bekleyen otobüsümüzle Panaromik Barcelona şehir turu ve öğlen yemeği. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla caddesi, Kristof Kolombo Heykeli, Sagra De Familia Kilisesi, Olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi ve Plaza De Espanya bulunmaktadır. Turumuzun ardından otele hareket check in işlemleri ve otele yerlesme. Akşam yemeği yerel bir restoranda alınacaktır. Geceleme otelimizde.
 
2. Gün - Barcelona
Sabah kahvaltısının ardından Tam günlük Figueras ve Girona gezimiz için hareket. Müslüman, Hıristiyan ve Musevi mirasının içiçe geçtiği en güzel örneklerinden biri olan bu şehrin balık sırtı sokaklarında gezerken tarih içinde bir seyahate çıkacak, Eyfel Köprüsü’nden geçerken nehir kıyısındaki rengarenk evlerle büyülenecek, parfüm filminin çekildiği sahnelerle bütünleşecek ve şehrin muhteşem tarihi dokusunu soluyacaksınız. Gezimizin bir diğer noktası Fransa sınırına çok yakın olan, küçük ve şirin bir kasaba olan Figueras. Kasaba öyle etkileyici bir atmosfere sahiptir ki bütün dünyanın hayranlık duyduğu sınır tanımaz ressam Salvador Dali’ye hayatı boyunca ilham kaynağı olmuştur. Dali’nin henüz hayatta iken açtığı sürrealizmi ve ölümsüz aşkı Gala’yı resmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu müzede tarifsiz bir deneyim yaşayacaksınız Tur sonrası otele dönüş ve kısa bir dinlenmenin ardından akşam yemeği için otelden ayrılıyoruz. Akşam yemeğinin ardından konaklamamız otelimizde.
 
3. Gün - Barcelona
Sabah kahvaltısının ardından Montserrat ve Andora Alışveriş gezisi & Montserrat Gezisi için hareket. Barcelona’nın Kuzeyinde Fransa ve İspanya sınırında Pirene Dağları’nın zirvesinde bulunan küçük prenslik, bölgenin en iyi kayak merkezlerine sahip. Alışveriş meraklılarınca vergi sistemi olmadığı için bir alışveriş cenneti olarak kabul edilen ülkede özellikle elektronik eşya, parfüm ve spor malzemelerini ucuza almak mümkün. Ayrıca gezimizde bir diğer noktamız ise Barcelona Şehri’ni ve Akdeniz’i tepeden gören, Barcelona’nın Sümelası olan Montserrat’a çıkıyoruz. Eskiden sadece keşişlerin tırmanıp münzevi bir hayat yaşadıkları bu zirve şimdilerde bir hac merkezi olarak ziyaret ediliyor ve dağın eteklerinde yaşayan köylüler her gün kendi çiftliklerinden elde ettikleri peynir bal vs. ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunuyorlar. Tur sonrası otele dönüş akşam yemeğinin ardından Flamenko gösterisi ve akşam yemeğimizi alacağımız turumuza çıkıyoruz. Yemek sonrası otele geri dönüş ve konaklama otelimizde.
 
4. Gün - Barcelona
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Öğleden sonra  havalimanına transfer. Havayollarının özel sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a uçuş. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle…Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Hava yolu tarifeli seferi ile İstanbul – Barcelona – İstanbul ekonomi sınıf uçuş
 • Seçilen otelde 3 gece Barcelona’da, oda & kahvaltı esasında konaklama
 • Alan – Otel – Alan transferleri
 • Barcelona  Şehir Turu
 • Programda belirtilen Tüm geziler
 • 3 adet akşam yemeği ( 1 adet içecek dahildir.)
 • Havalimanı Vergileri
 • Barcelona Vize Hizmetleri
 • Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Programda belirtilmeyen Öğle Yemekleri
 • Akşam yemeklerinde alınacak 1.içecekden sonra ki içecekler
 • Teklife dahil olmayan ekstra turlar
 • Kişisel harcamalar, otel ekstraları vb.

Gezi bilgilerini içeren dosyayı indirmek için tıklayınız...


Kayıt Talep ve Bilgi İçin Buraya Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.