Basında Bekad
EVSEL KATI ATIK TARİFE RAPORU HAZIRLAMA
Evsel Katı Atık Tarife Raporu Hazırlama Danışmanlığı - İmge Eğitim
DANIŞMANLIK


Proje Yönetimi Danışmanlığı

 

Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği olarak 2013 yılında 100 den fazla hizmet içi eğitim ve danışmanlık projesini başarılı bir şekilde tamamlayarak, Kamu kurumlarımıza verdiğimiz desteğin haklı gururunu yaşamaktayız.2014 yılında da kamu kurumlarımızı danışmanlık ve eğitim projelerimizle desteklemekten gurur duyacağız.
 
Proje, önceden belirlenmiş bir süre içerisinde değişim yaratmayı hedefleyen, birbiriyle ilişkili amaç ve hedefleri olan, uygulanması sonucunda çeşitli ürünlerin elde edildiği bir çalışmadır. Bilimsel bir çalışma olan projede; gözlem yaparak bilgi toplama, elde edilen bilgilerin düzenlenmesi, bilgiler arasında neden ve sonuç ilişkisinin olup olmadığının araştırılması, gelecek nesillere bilgilerin ve sonuçların aktarılması söz konusudur. Proje süresi, proje fikrinin ortaya çıkışıyla başlayan ve bu fikrin kâğıda dökülmesi, geliştirilmesi, yürütülmesi, tamamlanması ve değerlendirilmesinin ardından yeni proje fikirlerinin üretilmesine kadarki süreçleri içerir. Proje yönetimi Projenin amacına ulaşması için gerekli tüm bilgi, araç, gereç ve tekniklerin proje faaliyetlerinde kullanılması ve bu yönde yapılan faaliyetler bütünüdür.
 
BEKAD, Türkiye’ deki tüm sektör firmalarına proje yönetimi faydalarını anlatmak, işlerini proje yönetimi süreçleri ve sistematiği ile yaparak daha fazla ticari kazanç ve şirketlerine değer sağlamaları konusunu kendisine amaç edinmiştir.

İşlerin geleneksel yöntemlerle ele alınması ile proje yönetim metodolojileri kullanılması arasındaki farkları, bu sistemin firmaya sağlayacağı kazançları, büyüme hızını, hatasız iş yapılmasını, gereksiz iş tekrarlarını, kontrollü ve her aşamasında ölçülebilir bilgi akışını, kişiye değil sisteme bağlı işleyişi göstermek ve firmayı olabildiğince hızlı bu yapıya geçirecek danışmanlık hizmetlerini vermeyi hedeflemektedir.

Proje bazlı çalışma prensibinin kurum kültürüne yerleştirilmesi, getireceği avantajların üst yönetime gösterilerek kabul edilmesinin sağlanması, projelerle yönetimin benimsenmesine destek verilmesi, organizasyonun proje bazlı çalışma temeline uygun yapılandırılması ve bu yönde sürekli devam eden eğitimlerin verilmesi hedeflenmektedir.
 
 

Uzman hocalarımız ve geniş bir ekiple aşağıdaki konularda yanınızdayız

Bu Sayfayı Paylaş
Online Kayıt
Duyurular
Haberdar Olun
Linkler
turkiye.gov.tr
Resmi Gazete
E-Mevzuat
Muhasebat Genel Müdürlüğü
Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğü
SGK - Sosyal Güvenlik Kurumu
Mahalli İdareler Genel Müdürlüğünü
Devlet Personel Başkanlığı
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.