Basında Bekad
EVSEL KATI ATIK TARİFE RAPORU HAZIRLAMA
Evsel Katı Atık Tarife Raporu Hazırlama Danışmanlığı - İmge Eğitim
DANIŞMANLIK


Emlak Vergisi Danışmanlığı

İdari Sürdürülebilirlik Kapsamında Emlak Vergisi Mükellef Dosyalarının Usul Açısından Uygunluk Kontrolünün Danışmanlık Yapılmasıdır.

İdari Sürdürülebilirlik Kapsamında Emlak Vergisi Mükellef Dosyalarının Usul Açısından Uygunluk Kontrolünün Danışmanlık Yapılması kapsamında, Mali Hizmetler Birimi ve Emlak İstimlak Birimi ile Emlak Birimi için belirlenen konularda danışmanlık desteği sağlanacaktır.
 

BEKAD olarak yapılacaklar

  • Haftalık dönemler halinde önümüzdeki hafta içinde İdarenin Emlak Vergisi Beyanlarına ilişkin yapılması gereken iş ve işlemlerle ilgili İdareyi uyarmak, yönlendirmek ve yardımcı olmak.
  • Danışmanlık faaliyetleri, haftada en az iki gün idarenin belirlediği yerde bir uzman bulundurularak gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda danışman yazılı ya da sözlü sorulara cevap verecek veya gerekli periyotlarda eğitimler düzenleyecektir.

Danışmanlık Desteğinin Sağlanış Şekli
Çalışma başlangıcından itibaren her ay üst yönetim bilgilendirme sunumu ve toplantısı yapılacaktır.

Yukarda belirlenen işlerin yapılabilmesi ayda en az 2 gün derneğimiz tarafından uzman bir danışman kurumunuzda bulundurulacaktır.
 
Ayrıca derneğimiz tarafından sözleşmenin imzalanmasını takip eden 2 iş günü içinde kuruma sürekli kullanıma açık bir elektronik posta adresi ve mobil iletişime uygun sürekli açık bir cep telefonu bildirilecek ve danışmanımızın kurumunuzda olmadığı zamanlarda, kurum personeli tarafından yöneltilecek ihale ve sözleşme uygulama mevzuatı ile ilgili sorularınızı bu iletişim araçlarını kullanarak 24 saat içinde yanıt almanız sağlanacaktır.

Uzman hocalarımız ve geniş bir ekiple aşağıdaki konularda yanınızdayız

Bu Sayfayı Paylaş
Online Kayıt
Duyurular
Haberdar Olun
Linkler
turkiye.gov.tr
Resmi Gazete
E-Mevzuat
Muhasebat Genel Müdürlüğü
Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğü
SGK - Sosyal Güvenlik Kurumu
Mahalli İdareler Genel Müdürlüğünü
Devlet Personel Başkanlığı
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.