Basında Bekad
EVSEL KATI ATIK TARİFE RAPORU HAZIRLAMA
Evsel Katı Atık Tarife Raporu Hazırlama Danışmanlığı - İmge Eğitim
DANIŞMANLIK


İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi Oluşturma Danışmanlığı

İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi Oluşturma Danışmanlığı

Kamu yönetiminde başlıca amacı kamu kurumlarının verimliliğini, maliyet etkililiğini ve performansını artırmak olan kapsamlı kamu reformları gerçekleştirilmiştir. Kamu kurumları; Reformlar kapsamında performans yönetimi, müşteri odaklılık, stratejik yönetim gibi özel sektör yönetim uygulamalarını almışlardır. Bu süreçte en önemli stratejik yönetim araçlarından birisi olan insan kaynakları yönetimi de reformların kilit alanlarından birisi olmuş, kamu personel yönetimi “devrim” benzeri bir değişime uğramıştır. Stratejik plan hazırlama ve bununla bağlantılı olarak stratejik insan kaynakları yönetimi konusunda mevzuat düzeyinde altyapının oluşturulması konusunda adımlar atılmıştır.
 
İnsan Kaynakları Stratejileri, ihtiyaç duyulan yetkinliklerin kuruma kazandırılmasını ve geliştirilerek elde tutulmasını sağlamak üzere belirlenmektedir. Bu stratejiler doğrultusunda tasarlanan insan kaynakları yönetimi sistemleri, ihtiyaç duyulan yetkinliklere odaklanarak birbirleri ile etkili bir biçimde ilişkilendirilmektedirler. İnsan Kaynakları Yönetiminin ana süreç tasarımları, yıllar içinde başarılı sonuçlar alınmasını garantileyecek şekilde geliştirilmiş olan metodolojiler kullanılarak yapılmaktadır.
 
Bu kapsamda BEKAD İnsan kaynakları yönetim sistemi oluşturulmasında kamu kurumlarına yönelik danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir.

İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı Kapsamında Yapılacak İşler;

 

  • İş Analizleri ve Görev tanımları
  • Ücret Yönetimi
  • İK Planlaması ve Strateji Yönetimi
  • İşe Alım Yönetimi
  • Performans Yönetimi
  • Eğitim ve Gelişim Yönetimi
  • Bilgi Sistemleri Yönetimi
  • Özlük İşleri Yönetimi
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi
  • Endüstri İlişkileri Yönetimi
Uzman hocalarımız ve geniş bir ekiple aşağıdaki konularda yanınızdayız

Bu Sayfayı Paylaş
Online Kayıt
Duyurular
Haberdar Olun
Linkler
turkiye.gov.tr
Resmi Gazete
E-Mevzuat
Muhasebat Genel Müdürlüğü
Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğü
SGK - Sosyal Güvenlik Kurumu
Mahalli İdareler Genel Müdürlüğünü
Devlet Personel Başkanlığı
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.