Basında Bekad
EVSEL KATI ATIK TARİFE RAPORU HAZIRLAMA
Evsel Katı Atık Tarife Raporu Hazırlama Danışmanlığı - İmge Eğitim
TAMAMLANMIŞ SEMİNERLER
29 Eylül - 3 Ekim 2011 SİLENCE BEACH RESORT HOTEL 5 (*) Side / ANTALYA

29 Eylül 2011 - 3 Ekim 2011 tarihleri arasında  Antalya/Side'de yapılan  Eğitim Seminerimiz başarı ile tamamlanmıştır. İlginize teşekkür eder, eğitimimize katılan herkese teşekkür ederiz.

BEKAD Yönetim Kurulu

Seminer Detayı
18-22 Eylül 2011 Acapulco Otel(*****) Girne/KIBRIS Semineri

BEKAD olarak eğitim programı "Perfprmans programı, Bütçe Hazırlanması, Taşınır Mal yönetmeliği, Taşınmaz Mal Yönetmeliği" şeklinde detaylandırdığımız seminerimiz Başarıyla Tamamlanmıştır.Katılan Herkese Teşekkür Ederiz.

BEKAD Yönetim...

Seminer Detayı
25-29 Temmuz 2011 Ramada Plaza Otel 5(*) ANTALYA

BEKAD olarak eğitim programı "Belediye Gelirleri Mevzuatı, İç Kontrol Eylem Planı, Kamu Yönetiminde Yetki ve Görev Dağılımı, Perfprmans programı, Bütçe Hazırlanması, Taşınır Mal yönetmeliği" şeklinde detaylandırdığımız seminerimiz Başarıyla...

Seminer Detayı
13 - 17 Ekim 2011 RICHMOND EPHESUS RESORT HOTEL / KUŞADASI

13- 17 Ekim 2011 tarihleri arasında  Aydın/ Kuşadası' nda yapılan  Eğitim Seminerimiz başarı ile tamamlanmıştır. Eğitime katılan tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

BEKAD Yönetim Kurulu

Seminer Detayı
Bu Sayfayı Paylaş
Online Kayıt
Duyurular
Haberdar Olun
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.