Basında Bekad
EVSEL KATI ATIK TARİFE RAPORU HAZIRLAMA
Evsel Katı Atık Tarife Raporu Hazırlama Danışmanlığı - İmge Eğitim
TAMAMLANMIŞ SEMİNERLER
29 Ağustos - 2 Eylül 2012 Club Calimera Kaya Otel Side / ANTALYA

29 Ağustos - 2 Eylül 2012 tarihlerinde Antalya Side Titreyengöl Clup Calimare Kaya Otelde yapılan Eğitim Semineri başarı ile tamalanmıştır. Tüm katılımcılarımıza ve değerli hocalarımıza teşekkür ederiz.

BEKAD Yönetim Kurulu

Seminer Detayı
22-26 Ağustos 2012 Adam & Eve Otel Belek / ANTALYA

22-26 Ağustos'da ülkermizin en iyi tesislerinden biri olan Adam & Eve Otel'de yapılan "Performans Programı, Belediye Gelirleri, Bütçe Kamuda Mal Yönetimi" konularında yapılan eğitim başarı ile tamamlanmıştır. Çok yüksek bir katılımla gerçekleşmesine rağmen...

Seminer Detayı
13-17 Temmuz 2012 Akka Antedon Otel Beldibi / ANTALYA

13 - 17 Temmuz 2012 tarihleri arasında Antalya Beldibi Akka Antedon Otelde yapılan seminer başarı ile tamamlanmıştır. tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

BEKAD Yönetim Kurulu

Seminer Detayı
29 Haziran - 3 Temmuz 2012 VİLLA SİDE RESİDENCE HOTELS (*****) KUMKÖY / SİDE / ANTALYA

29 Haziran - 3 Temmuz 2012 tarihlerinde Villa Side Residence Otelde yapılan Eğitim Semineri başarı ile tamalanmıştır. Tüm katılımcılarımıza ve değerli hocalarımıza teşekkür ederiz.

BEKAD Yönetim Kurulu

Seminer Detayı
15-19 Haziran 2012 NASHİRA HOTELS (*****) Titreyengöl / MANAVGAT / ANTALYA

15-19 Haziran 2012 tarihleri arasında Antalya Side Titreyengöl Nashira Otelde eğitim semineri başarı ile tamamlanmıştır. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

BEKAD Yönetim Kurulu

Seminer Detayı
3-7 Haziran 2012 Mercure Hotel (*****) Girne/KIBRIS Kamuda İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi (İKYS)

Kıbrıs Girne Mercure Otelde “Kamuda İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi (İKYS), İç Kontrol ve Performans Programı, Kamu  İhale Mevzuatı,   EKAP ve Doğrudan Temin Uygulamaları" konulu Seminerimiz Başarıyla Tamamlanmıştır.Katılan Herkese Teşekkür Ederiz.

Seminer Detayı

25-29 Mayıs 2012 GREEN MAX HOTELS (*****) BELEK/ ANTALYA

BEKAD olarak yeni bir eğitim programı ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Birimine yönelik "Kamu İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi (İKYS)ve "Zabıta Mevzuatı Eğitimi"konulu aseminerimiz Başarıyla Tamamlanmıştır.Katılan Herkese Teşekkür Ederiz.

BEKAD...

Seminer Detayı
28 Nisan - 2 Mayıs 2012 Pesonel Mevzuatı, Kamu İhale Mevzuatı ve Harcama Belgeleri Yönetmeliği AKKA ALİNDA HOTELS (*****) KİRİŞ / KEMER / ANTALYA

BEKAD olarak yeni bir eğitim programı ile Kamu Kurumlarına yönelik "Tüm Yönleriye Personel Mevzuatı, Kamu İhale Mevzuatı, Harcama Belgeleri Yönetmeliği" konulu Seminerimiz Başarıyla Tamamlanmıştır.Katılan Herkese Teşekkür Ederiz.

BEKAD Yönetim...

Seminer Detayı
27-30 NİSAN 2012 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ VE BEKAD İŞ BİRLİĞİ İLE KAMU ÜNİVERSİTELERİNE ÖZEL MEVZUAT BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

BEKAD ve Akdeniz Üniversitesi iş birliği ile 27-30 Nisan 2012 tarihleri arasında Antalya Kemer Kirişte bulunan beş yıldızlı lüks bir tesis olan Akka Alinda Otelde Kamu Üniversitelerine özel "Üniversitelerin Ortak Sorunları ve Mevzuat Bilgilendirme" semineri 211...

Seminer Detayı
26 - 30 Nisan 2012 Devlet Muhasebesi Semineri AKKA ANTEDON HOTELS (*****) BELDİBİ / KEMER / ANTALYA

BEKAD olarak yeni bir eğitim programı ile Kamu Kurumlarına yönelik "Devlet Muhasebesi" konulu Seminerimiz Başarıyla Tamamlanmıştır.Katılan Herkese Teşekkür Ederiz.

BEKAD Yönetim Kurulu

Seminer Detayı
Bu Sayfayı Paylaş
Online Kayıt
Duyurular
Haberdar Olun
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.