Basında Bekad
İnsan Kaynakları Yönetimi Dergisi
Resmi Gazete'de
TAMAMLANMIŞ SEMİNERLER
22-26 KASIM 2012 FAME OTEL LARA KUNDU ÜNİVERSİTELER VE BELEDİYELERE ÖZEL

22-26 Kasım 2012 tarihleri arasında Antalya Fame Otel Kundu Otelde yapılan “İç Kontrol- Ön Mali Kontrol-Süreç Yönetimi ve Kamu İhale Mevzuatı” konulu eğitim semineri  200 kişilik bir katılımla Başarlı bir şekilde tamamlanmıştır.Tüm katılımcılarımızın...

Seminer Detayı
14 - 16 KASIM 2012 MARMARA ÜNV. , BOĞAZİÇİ ÜNV. , İSTANBUL TEKNİK ÜNV. ve BEKAD İŞ BİRLİĞİ İLE İSTANBULDA Kİ TÜM ÜNİVERSİTELERİN STR. GEL. DAİRE BAŞKANLIKLARINA ÖZEL DEVLET MUHASEBESİ VE KAMU DA MALİ TABLO ANALİZİ EĞİTİMİ

Projemiz kapsamında İstanbulda yer alan tüm üniversitelerin ilgili personeline Devlet Muhasebesi ve Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu eğitimini verdik. Eğitim programımız 3 gün sürmüş olmuş yaklaşık 300 katılımcı ile gerçekleşmiştir. Böyle bir eğitime...

Seminer Detayı
21-25 Eylül 2012 QUEEN ELIZABETH HOTEL GÖYNÜK KEMER ANTALYA

21-25 Eylül 2012 Quenn Elizabeth Otel Semineri başarı ile tamamlanmıştır.  Tüm katılımcılarımıza göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.


BEKAD Yönetim Kurulu
Seminer Detayı
29 Ağustos - 2 Eylül 2012 Club Calimera Kaya Otel Side / ANTALYA

29 Ağustos - 2 Eylül 2012 tarihlerinde Antalya Side Titreyengöl Clup Calimare Kaya Otelde yapılan Eğitim Semineri başarı ile tamalanmıştır. Tüm katılımcılarımıza ve değerli hocalarımıza teşekkür ederiz.

BEKAD Yönetim Kurulu

Seminer Detayı
22-26 Ağustos 2012 Adam & Eve Otel Belek / ANTALYA

22-26 Ağustos'da ülkermizin en iyi tesislerinden biri olan Adam & Eve Otel'de yapılan "Performans Programı, Belediye Gelirleri, Bütçe Kamuda Mal Yönetimi" konularında yapılan eğitim başarı ile tamamlanmıştır. Çok yüksek bir katılımla gerçekleşmesine rağmen...

Seminer Detayı
13-17 Temmuz 2012 Akka Antedon Otel Beldibi / ANTALYA

13 - 17 Temmuz 2012 tarihleri arasında Antalya Beldibi Akka Antedon Otelde yapılan seminer başarı ile tamamlanmıştır. tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

BEKAD Yönetim Kurulu

Seminer Detayı
29 Haziran - 3 Temmuz 2012 VİLLA SİDE RESİDENCE HOTELS (*****) KUMKÖY / SİDE / ANTALYA

29 Haziran - 3 Temmuz 2012 tarihlerinde Villa Side Residence Otelde yapılan Eğitim Semineri başarı ile tamalanmıştır. Tüm katılımcılarımıza ve değerli hocalarımıza teşekkür ederiz.

BEKAD Yönetim Kurulu

Seminer Detayı
15-19 Haziran 2012 NASHİRA HOTELS (*****) Titreyengöl / MANAVGAT / ANTALYA

15-19 Haziran 2012 tarihleri arasında Antalya Side Titreyengöl Nashira Otelde eğitim semineri başarı ile tamamlanmıştır. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

BEKAD Yönetim Kurulu

Seminer Detayı
3-7 Haziran 2012 Mercure Hotel (*****) Girne/KIBRIS Kamuda İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi (İKYS)

Kıbrıs Girne Mercure Otelde “Kamuda İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi (İKYS), İç Kontrol ve Performans Programı, Kamu  İhale Mevzuatı,   EKAP ve Doğrudan Temin Uygulamaları" konulu Seminerimiz Başarıyla Tamamlanmıştır.Katılan Herkese Teşekkür Ederiz.

Seminer Detayı

25-29 Mayıs 2012 GREEN MAX HOTELS (*****) BELEK/ ANTALYA

BEKAD olarak yeni bir eğitim programı ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Birimine yönelik "Kamu İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi (İKYS)ve "Zabıta Mevzuatı Eğitimi"konulu aseminerimiz Başarıyla Tamamlanmıştır.Katılan Herkese Teşekkür Ederiz.

BEKAD...

Seminer Detayı
Bu Sayfayı Paylaş
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.