Basında Bekad
TAMAMLANMIŞ SEMİNER DETAYI
30 Temmuz- 3 Ağustos 2020 Crystal Green Bay Resort & Spa - Bodrum / MUĞLA

Tamamlanmış Olan Seminerin Tanıtımı ve Detayları

Danışmalık hizmetlerinin beraberinde düzenlediği seminerlerle bütünleşen derneğimiz sizlere 31 Temmuz - 3 Ağustos 2020 tarihleri arasında Crystal Green Bay Resort & Spa - Bodrum / MUĞLA'da planladığı mevzuat seminerine devam ediyor. Kamu idarelerimizde ihtiyaç mahiyeti yüksek olan 5018 Sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu, Performans Programı ve Bütçe, Belediye Gelirleri ve Finansman Çözümleri, İç Kontrol ve Kalite, Ön Mali Kontrol, Prosedür Yönetimi nin ele alındığı bu seminer BEKAD'ın uzman eğitmen kadrosuyla gerçekleşecektir. Bu seminerimizde Kamuidarecilerimizin yaşamış olduğu problemlerde yol gösterici çözüm önerileri sunmak ve yapılan hatalı işlemlerin düzeltilmesini sağlamayı amaç olarak belirledik.

BEKAD ailesi olarak sorumluluk ve ilkeli davranış bilinciyle siz değerli idarecilerimizi aramızda görmekten onur  duyarız, katılımlarınızı bekler saygılar sunarız.
 

Seminer Tarih ve Saati
Başlangıç : 30-07-2020 Saat : 14:00
Bitiş : 03-08-2020 Saat : 12:00
Eğitmen
BEKAD Uzman Eğitmen Grubu
Seminerin Konusu
  • 5018 Sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu
  • Performans Programı ve Bütçe
  • Belediye Gelirleri ve Finansman Çözümleri,
  • İç Kontrol ve Kalite,
  • Ön Mali Kontrol
  • Prosedür Yönetimi
Seminerin Yapıldığı Yer
Crystal Green Bay Resort & Spa - Bodrum / MUĞLA

4 gece 5 gündüz / Her şey dâhil


Bu Sayfayı Paylaş
Online Kayıt
Duyurular
Haberdar Olun
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.