Basında Bekad
TAMAMLANMIŞ SEMİNER DETAYI
21 – 25 Temmuz 2019 Avantgarde Luxury Resort (5*) Göynük / ANTALYA

Danışmalık hizmetlerinin beraberinde düzenlediği seminerlerle bütünleşen derneğimiz sizlere 21 - 25 Temmuz 2019 tarihleri arasında Avantgarde Luxury Resort (5*) Göynük / ANTALYA'da planladığı mevzuat seminerine devam ediyor. Kamu idarelerimizde ihtiyaç mahiyeti yüksek olan Bütünleşik Kamu Mali Yönetim Sistemi, Stratejik Yönetim, İç Kontrol ve Uygulamaları, Performans Programı ve Bütçe, Taşınır ve Taşınmaz Mal Yönetmeliği, Döner Sermayeli İşletmelerinin Yerine Getirmesi Gereken Yasal Yükümlülükler, Belediye Gelirleri ve Gelir Artıcı Çalışmalar, Seçimlere Gidilirken Yerel Yönetimlerin Alternatif Finansman Kaynakları, Mahalli İdareler Bütçe ve Muhasebe Yönetmeliğinde Gelir İşlemleriin ele alındığı bu seminer BEKAD'ın uzman eğitmen kadrosuyla gerçekleşecektir. Bu seminerimizde Kamuidarecilerimizin yaşamış olduğu problemlerde yol gösterici çözüm önerileri sunmak ve yapılan hatalı işlemlerin düzeltilmesini sağlamayı amaç olarak belirledik.

BEKADailesi olarak sorumluluk ve ilkeli davranış bilinciyle siz değerli idarecilerimizi aramızda görmekten onur  duyarız, katılımlarınızı bekler saygılar sunarız.

Tamamlanmış Olan Seminerin Tanıtımı ve Detayları

Danışmalık hizmetlerinin beraberinde düzenlediği seminerlerle bütünleşen derneğimiz sizlere 21 - 25 Temmuz 2019 tarihleri arasında Avantgarde Luxury Resort (5*) Göynük / ANTALYA'da planladığı mevzuat seminerine devam ediyor. Kamu idarelerimizde ihtiyaç mahiyeti yüksek olan Bütünleşik Kamu Mali Yönetim Sistemi, Stratejik Yönetim, İç Kontrol ve Uygulamaları, Performans Programı ve Bütçe, Taşınır ve Taşınmaz Mal Yönetmeliği, Döner Sermayeli İşletmelerinin Yerine Getirmesi Gereken Yasal Yükümlülükler, Belediye Gelirleri ve Gelir Artıcı Çalışmalar, Seçimlere Gidilirken Yerel Yönetimlerin Alternatif Finansman Kaynakları, Mahalli İdareler Bütçe ve Muhasebe Yönetmeliğinde Gelir İşlemleri” in ele alındığı bu seminer BEKAD'ın uzman eğitmen kadrosuyla gerçekleşecektir. Bu seminerimizde Kamuidarecilerimizin yaşamış olduğu problemlerde yol gösterici çözüm önerileri sunmak ve yapılan hatalı işlemlerin düzeltilmesini sağlamayı amaç olarak belirledik.

BEKAD ailesi olarak sorumluluk ve ilkeli davranış bilinciyle siz değerli idarecilerimizi aramızda görmekten onur  duyarız, katılımlarınızı bekler saygılar sunarız.

NOT: Kurumunuzun eğitim programlarına uygun olacak şekilde, seminer tarihleri yeniden planlanabilir.

Seminer Tarih ve Saati
Başlangıç : 21-07-2019 Saat : 14:00
Bitiş : 25-07-2019 Saat : 12:00
Eğitmen
BEKAD Uzman Kadrosu
Seminerin Konusu
  • Bütünleşik Kamu Mali Yönetim Sistemi,
  • Stratejik Yönetim,
  • İç Kontrol ve Uygulamaları,
  • Performans Programı ve Bütçe,
  • Taşınır ve Taşınmaz Mal Yönetmeliği,
  • Döner Sermayeli İşletmelerinin Yerine Getirmesi Gereken Yasal Yükümlülükler,
  • Belediye Gelirleri ve Gelir Artıcı Çalışmalar, Seçimlere Gidilirken Yerel Yönetimlerin Alternatif Finansman Kaynakları,
  • Mahalli İdareler Bütçe ve Muhasebe Yönetmeliğinde Gelir İşlemleri
Seminerin Yapıldığı Yer

Avantgarde Luxury Resort (5*) Göynük / ANTALYA

4 Gece 5 Gündüz Ultra Her Şey Dahil Konseptinde Bu Sayfayı Paylaş
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.