Basında Bekad
TAMAMLANMIŞ SEMİNER DETAYI
22 - 26 Temmuz 2019 Crystal Green Bay Resort & Spa - Bodrum / MUĞLA

Danışmalık hizmetlerinin beraberinde düzenlediği seminerlerle bütünleşen derneğimiz sizlere 22 - 26 Temmuz 2019 tarihleri arasında Crystal Green Bay Resort & Spa - Bodrum / MUĞLA'da planladığı mevzuat seminerine devam ediyor. Kamu idarelerimizde ihtiyaç mahiyeti yüksek olan Taşınır Mal Yönetmeliği, Kamu İhale Genel Tebliği ile Uygulama Yönetmelikleri, 3572 Sayılı İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsat Yönetmeliği, 3194 Sayılı Yeni İmar Kanunu, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun ele alındığı bu seminer BEKAD'ın uzman eğitmen kadrosuyla gerçekleşecektir. Bu seminerimizde Kamuidarecilerimizin yaşamış olduğu problemlerde yol gösterici çözüm önerileri sunmak ve yapılan hatalı işlemlerin düzeltilmesini sağlamayı amaç olarak belirledik.

BEKADailesi olarak sorumluluk ve ilkeli davranış bilinciyle siz değerli idarecilerimizi aramızda görmekten onur  duyarız, katılımlarınızı bekler saygılar sunarız.

Tamamlanmış Olan Seminerin Tanıtımı ve Detayları

Danışmalık hizmetlerinin beraberinde düzenlediği seminerlerle bütünleşen derneğimiz sizlere 22 - 26 Temmuz 2019 tarihleri arasında Crystal Green Bay Resort & Spa - Bodrum / MUĞLA'da planladığı mevzuat seminerine devam ediyor. Kamu idarelerimizde ihtiyaç mahiyeti yüksek olan Taşınır Mal Yönetmeliği, Kamu İhale Genel Tebliği ile Uygulama Yönetmelikleri, 3572 Sayılı İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsat Yönetmeliği, 3194 Sayılı Yeni İmar Kanunu, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun ele alındığı bu seminer BEKAD'ın uzman eğitmen kadrosuyla gerçekleşecektir. Bu seminerimizde Kamuidarecilerimizin yaşamış olduğu problemlerde yol gösterici çözüm önerileri sunmak ve yapılan hatalı işlemlerin düzeltilmesini sağlamayı amaç olarak belirledik.

BEKAD ailesi olarak sorumluluk ve ilkeli davranış bilinciyle siz değerli idarecilerimizi aramızda görmekten onur  duyarız, katılımlarınızı bekler saygılar sunarız.

NOT: Kurumunuzun eğitim programlarına uygun olacak şekilde, seminer tarihleri yeniden planlanabilir.

Seminer Tarih ve Saati
Başlangıç : 22-07-2019 Saat : 14:00
Bitiş : 26-07-2019 Saat : 12:00
Eğitmen
BEKAD Uzman Eğitmen Grubu
Seminerin Konusu
  • Taşınır Mal Yönetmeliği, 
  • Kamu İhale Genel Tebliği ile Uygulama Yönetmelikleri, 
  • 3572 Sayılı İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsat Yönetmeliği, 
  • 3194 Sayılı Yeni İmar Kanunu, 
  • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu
Seminerin Yapıldığı Yer
Crystal Green Bay Resort & Spa - Bodrum / MUĞLA

4 gece 5 gündüz / Her şey dâhil


Bu Sayfayı Paylaş
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.