Basında Bekad
TAMAMLANMIŞ SEMİNER DETAYI
20 - 24 Temmuz 2019 Mirage Park Resort Hotel (5*) Kemer / ANTALYA

“Mirage Park Resort Hotel (5*) Kemer / ANTALYAda kamu idarelerimiz açısından büyük önem arz eden konularda bir eğitim seminerimiz daha başarılı bir şekilde tamamlanmıştır

“Burada Sadece Eğitim Var” sloganı ile çıktığımız bu yolda BEKAD ailesi olarak; eğitim seminerimize katılım gösteren tüm idarecilerimize teşekkür eder, başka bir seminerimizde görüşmek dileğiyle.

Tamamlanmış Olan Seminerin Tanıtımı ve Detayları

Kamu mevzuatı ve Kişisel Gelişim alanında uzun yıllardır kamu ve özel sektörde hizmet veren BEKAD, 2019 yılında da kaliteli hizmet sunmayolunda emin adımlarla ilerlemekte ve kurumlara özel düzenlediği seminerlerle sizlere hizmet etmekten gurur duyacaktır.


Danışmalık hizmetlerinin beraberinde düzenlediği seminerlerle bütünleşen derneğimiz sizlere  20 - 24 Temmuz 2019  tarihleri arasında Mirage Park Resort Hotel - Kemer / Antalya'da planladığı mevzuat seminerine devam ediyor. Kamu idarelerimizde ihtiyaç mahiyeti yüksek olan "5326 Sayılı Kabahatler Kanunu, Zabıta yönetmeliği, Taşınır Mal Yönetmeliği, Kamu İhale Genel Tebliği ile Uygulama Yönetmelikleri, 3572 Sayılı İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsat Yönetmeliği, 3194 Sayılı Yeni İmar Kanunu, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu konularının ele alındığı bu seminer BEKAD'ın uzman eğitmen kadrosuyla gerçekleşecektir. Bu seminerimizde Kamu idarecilerimizin yaşamış olduğu problemlerde yol gösterici çözüm önerileri sunmak ve yapılan hatalı işlemlerin düzeltilmesini sağlamayı amaç olarak belirledik.


BEKAD ailesi olarak sorumluluk ve ilkeli davranış bilinciyle siz değerli idarecilerimizi aramızda görmekten onur  duyar, katılımlarınızı bekler saygılar sunarız.

NOT: Kurumunuzun eğitim programlarına uygun olacak şekilde, seminer tarihleri yeniden planlanabilir.

Seminer Tarih ve Saati
Başlangıç : 20-07-2019 Saat : 14:00
Bitiş : 24-07-2019 Saat : 12:00
Eğitmen
BEKAD – Uzman Eğitmen Kadrosu
Seminerin Konusu
  • 5326 Sayılı Kabahatler Kanunu,
  • Zabıta yönetmeliği,
  • Taşınır Mal Yönetmeliği,
  • Kamu İhale Genel Tebliği ile Uygulama Yönetmelikleri,
  • 3572 Sayılı İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsat Yönetmeliği,
  • 3194 Sayılı Yeni İmar Kanunu,
  • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu
Seminerin Yapıldığı Yer


Bu Sayfayı Paylaş
Online Kayıt
Duyurular
Haberdar Olun
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.