Basında Bekad
EVSEL KATI ATIK TARİFE RAPORU HAZIRLAMA
Evsel Katı Atık Tarife Raporu Hazırlama Danışmanlığı - İmge Eğitim
TAMAMLANMIŞ SEMİNER DETAYI
15-19 Nisan 2021 Akka Antedon Otel Eğitim Semineri

Akka Antedon Hotel Beldibi Kemer Antalya'da kamu idarelerimiz açısından büyük önem arz eden konularda bir eğitim seminerimiz daha başarılı bir şekilde tamamlanmıştır

“Burada Sadece Eğitim Var” sloganı ile çıktığımız bu yolda BEKAD ailesi olarak; eğitim seminerimize katılım gösteren tüm idarecilerimize teşekkür eder, başka bir seminerimizde görüşmek dileğiyle.

Tamamlanmış Olan Seminerin Tanıtımı ve Detayları

Derneğimiz sizlere  15-19 Nisan 2021 tarihleri arasında Akka Antedon Hotel Beldibi- Kemer / Antalya'da planladığı mevzuat seminerine devam ediyor. Kamu idarelerimizde ihtiyaç mahiyeti yüksek olan "Kamu İhale Mevzuatı, Elektronik İhale Uygulamaları, Belediye Gelirleri, 5018 Sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu, 5393 Sayılı Belediye Kanunu konularının ele alındığı bu seminer BEKAD'ın uzman eğitmen kadrosuyla gerçekleşecektir. Bu seminerimizde Kamu idarecilerimizin yaşamış olduğu problemlerde yol gösterici çözüm önerileri sunmak ve yapılan hatalı işlemlerin düzeltilmesini sağlamayı amaç olarak belirledik.


BEKAD ailesi olarak sorumluluk ve ilkeli davranış bilinciyle siz değerli idarecilerimizi aramızda görmekten onur  duyar, katılımlarınızı bekler saygılar sunarız.

NOT: Kurumunuzun eğitim programlarına uygun olacak şekilde, seminer tarihleri yeniden planlanabilir.

Seminer Tarih ve Saati
Başlangıç : 15-04-2021 Saat : 14:00
Bitiş : 19-04-2021 Saat : 12:00
Eğitmen
BEKAD – Uzman Eğitmen Kadrosu
Seminerin Konusu
  • Kamu İhale Mevzatı (Uygulamalı)
  • Elektronik İhale Uygulamaları
  • Belediiye Gelirleri
  • 5018 Sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu
  • 5393 Sayılı Belediye Kanunu
Seminerin Yapıldığı Yer
Akka Antedon Otel Beldibi Kemer Antalya


Bu Sayfayı Paylaş
Online Kayıt
Duyurular
Haberdar Olun
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.