Basında Bekad
TAMAMLANMIŞ SEMİNER DETAYI
19 - 23 Eylül 2019 Xanadu Resort Hotel - Belek / ANTALYA Semineri

BEKAD - Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği olarak; danışma kurulumuz ve yönetim kurulumuz tarafından düzenlenen Xanadu Resort Hotel Belek Antalya seminerimizi de başarı ile tamamlamış bulunuyoruz. Bu eğitim seminerimizde Uzman Eğitmen Kadromuz tarafından  Belediye Şirket Yönetiminde Dikkat Edilecek Hususlar, Belediyelerin Yap-İşlet-Devret Yöntemi ile Uzun Vadeli Gelir Elde Etme Yolları, Sadakat kart İhalelerinde Hatalar ve Sadakat kartı ile Gelir Elde Etme Yolları, Belediye Personel Alımında Bütçe Kısıtlarını Yorumlama Hataları ve Çözüm Önerileri, Yerel Yönetimlerde İstihdam Artırıcı Uygulamalar, Ödemelerin Sırası ve Muhasebe Yetkilerinin Sorumlulukları ve Yetkileri gibi önemli konular ele alınmış olup, idarelerimizde yaşanan bir çok sorunlarada çözüm bulunmuştur.

Bekad ailesi olarak; eğitim seminerimize katılım gösteren tüm idarecilerimize teşekkür eder, birdaha ki seminerimizde görüşmekten onur duyarız.

Tamamlanmış Olan Seminerin Tanıtımı ve Detayları

Kamu mevzuatı ve Kişisel Gelişim alanında uzun yıllardır kamu ve özel sektörde hizmet veren BEKAD, 2019 yılında da kaliteli hizmet sunmayolunda emin adımlarla ilerlemekte vekurumlara özel düzenlediği seminerlerle sizlere hizmet etmekten gurur duyacaktır.


Danışmalık hizmetlerinin beraberinde düzenlediği seminerlerle bütünleşen derneğimiz sizlere 19 - 23 Eylül 2019   tarihleri arasında Xanadu Resort Hotel  - Belek / ANTALYA'da planladığı mevzuat seminerine devam ediyor. Kamu idarelerimizde ihtiyaç mahiyeti yüksek olan "Belediye Şirket Yönetiminde Dikkat Edilecek Hususlar, Belediyelerin Yap-İşlet-Devret Yöntemi ile Uzun Vadeli Gelir Elde Etme Yolları, Sadakat kart İhalelerinde Hatalar ve Sadakat kartı ile Gelir Elde Etme Yolları, Belediye Personel Alımında Bütçe Kısıtlarını Yorumlama Hataları ve Çözüm Önerileri, Yerel Yönetimlerde İstihdam Artırıcı Uygulamalar, Ödemelerin Sırası ve Muhasebe Yetkilerinin Sorumlulukları ve Yetkileriin ele alındığı bu seminer BEKAD'ın uzman eğitmen kadrosuyla gerçekleşecektir. Bu seminerimizde Kamu idarecilerimizin yaşamış olduğu problemlerde yol gösterici çözüm önerileri sunmak ve yapılan hatalı işlemlerin düzeltilmesini sağlamayı amaç olarak belirledik.

BEKAD ailesi olarak sorumluluk ve ilkeli davranış bilinciyle siz değerli idarecilerimizi aramızda görmekten onur  duyar, katılımlarınızı bekler saygılar sunarız.

NOT: Kurumunuzun eğitim programlarına uygun olacak şekilde, seminer tarihleri yeniden planlanabilir.

Seminer Tarih ve Saati
Başlangıç : 19-09-2019 Saat : 14:00
Bitiş : 23-09-2019 Saat : 12:00
Eğitmen
BEKAD Uzman Eğitmen Grubu
Seminerin Konusu
  • Belediye Şirket Yönetiminde Dikkat Edilecek Hususlar,
  • Belediyelerin Yap-İşlet-Devret Yöntemi ile Uzun Vadeli Gelir Elde Etme Yolları,
  • Sadakat kart İhalelerinde Hatalar ve Sadakat kartı ile Gelir Elde Etme Yolları,
  • Belediye Personel Alımında Bütçe Kısıtlarını Yorumlama Hataları ve Çözüm Önerileri,
  • Yerel Yönetimlerde İstihdam Artırıcı Uygulamalar,
  • Ödemelerin Sırası ve Muhasebe Yetkilerinin Sorumlulukları ve Yetkileri
Seminerin Yapıldığı Yer
Xanadu Resort Hotel  - Belek / ANTALYA
5 Gündüz 4 Gece / HERŞEY DAHİLBu Sayfayı Paylaş
Online Kayıt
Duyurular
Haberdar Olun
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.