Basında Bekad
TAMAMLANMIŞ SEMİNER DETAYI
30 Aralık 2018 - 02 Ocak 2019 Maritim Pine Beach Resort Hotel 5* - Belek / ANTALYA Semineri

BEKAD - Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği olarak; danışma kurulumuz ve yönetim kurulumuz tarafından düzenlenen Maritim Pine Beach Resort Hotel 5* -  Belek / ANTALYA seminerimizi de başarı ile tamamlamış bulunuyoruz. Bu eğitim seminerimizde Uzman Eğitmen Kadromuz tarafından 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu, 5393 Sayılı Belediye Kanunu, 5216 Sayılı Büyükşehir Belediye Kanunu, Elektronik ihale yönetmeliği gibi önemli konular ele alınmış olup, idarelerimizde yaşanan bir çok sorunlarada çözüm bulunmuştur.

Bekad ailesi olarak; eğitim seminerimize katılım gösteren tüm idarecilerimize teşekkür eder, birdaha ki seminerimizde görüşmekten onur duyarız.

Tamamlanmış Olan Seminerin Tanıtımı ve Detayları

Kamu mevzuatı ve Kişisel Gelişim alanında uzun yıllardır kamu ve özel sektörde hizmet veren BEKAD, 2018 yılında da kaliteli hizmet sunmayolunda emin adımlarla ilerlemekte vekurumlara özel düzenlediği seminerlerle sizlere hizmet etmekten gurur duyacaktır.


Danışmalık hizmetlerinin beraberinde düzenlediği seminerlerle bütünleşen derneğimiz sizlere 30 Aralık 2018 - 02 Ocak 2019   tarihleri arasında  Maritim Pine Beach Resort Hotel 5* - Belek / ANTALYA'da planladığı mevzuat seminerine devam ediyor. Kamu idarelerimizde ihtiyaç mahiyeti yüksek olan 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu, 5393 Sayılı Belediye Kanunu, 5216 Sayılı Büyükşehir Belediye Kanunu, Elektronik ihale yönetmeliğinin ele alındığı bu seminer BEKAD'ın uzman eğitmen kadrosuyla gerçekleşecektir. Bu seminerimizde Kamu idarecilerimizin yaşamış olduğu problemlerde yol gösterici çözüm önerileri sunmak ve yapılan hatalı işlemlerin düzeltilmesini sağlamayı amaç olarak belirledik.


BEKAD ailesi olarak sorumluluk ve ilkeli davranış bilinciyle siz değerli idarecilerimizi aramızda görmekten onur  duyar, katılımlarınızı bekler saygılar sunarız.

NOT: Kurumunuzun eğitim programlarına uygun olacak şekilde, seminer tarihleri yeniden planlanabilir.

Seminer Tarih ve Saati
Başlangıç : 30-12-2018 Saat : 14:00
Bitiş : 02-01-2019 Saat : 12:00
Eğitmen
BEKAD Uzman Eğitmen Grubu
Seminerin Konusu
  • 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu
  • 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu 
  • 5393 Sayılı Belediye Kanunu 
  • 5216 Sayılı Büyükşehir Belediye Kanunu
  • Elektronik İhale Yönetmeliği
Seminerin Yapıldığı Yer
Maritim Pine Beach Resort Hotel 5* -  Belek / ANTALYA
4 Gündüz 3 Gece /  HERŞEY DAHİLBu Sayfayı Paylaş
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.