Basında Bekad
TAMAMLANMIŞ SEMİNER DETAYI
30 Aralık 2018 - 02 Ocak 2019 May Thermal Resort Spa 5* - Sandıklı / Afyon Semineri

BEKAD - Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği olarak; danışma kurulumuz ve yönetim kurulumuz tarafından düzenlenen May Thermal Resort Spa - Sandıklı / Afyon seminerimizi de başarı ile tamamlamış bulunuyoruz. Bu eğitim seminerimizde Uzman Eğitmen Kadromuz tarafından  “Bütünleşik Kamu Mali Yönetim Sistemi, Tüm Yönleriyle Kamu İhale Mevzuatı, Elektronik İhale Yönetmeliği, Taşınır Mal Yönetmeliği, 5393 Sayılı Belediye Kanunu, 5302 S. Özel İdare Kanunu, Taşeron İşçilerin Kadroya Geçirilmesi ve 4/C'li Personele İlişkin Düzenleme, 696 Sayılı KHK’nın Kamu İhale Mevzuatı Açısından, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu, 3194 Sayılı Yeni İmar Kanunu, Mahalli İdare Birlikleri Kanunu, Zabıta Yönetmeliği” gibi önemli konular ele alınmış olup, idarelerimizde yaşanan bir çok sorunlarada çözüm bulunmuştur.

Bekad ailesi olarak; eğitim seminerimize katılım gösteren tüm idarecilerimize teşekkür eder, birdaha ki seminerimizde görüşmekten onur duyarız.

Tamamlanmış Olan Seminerin Tanıtımı ve Detayları

Kamu mevzuatı ve Kişisel Gelişim alanında uzun yıllardır kamu ve özel sektörde hizmet veren BEKAD, 2018 yılında da kaliteli hizmet sunmayolunda emin adımlarla ilerlemekte vekurumlara özel düzenlediği seminerlerle sizlere hizmet etmekten gurur duyacaktır.


Danışmalık hizmetlerinin beraberinde düzenlediği seminerlerle bütünleşen derneğimiz sizlere 30 Aralık 2018 - 02 Ocak 2019   tarihleri arasında  May Thermal Resort Spa 5* - Sandıklı / Afyon'da planladığı mevzuat seminerine devam ediyor. Kamu idarelerimizde ihtiyaç mahiyeti yüksek olan “Bütünleşik Kamu Mali Yönetim Sistemi, Tüm Yönleriyle Kamu İhale Mevzuatı, Elektronik İhale Yönetmeliği, Taşınır Mal Yönetmeliği, 5393 Sayılı Belediye Kanunu, 5302 S. Özel İdare Kanunu, Taşeron İşçilerin Kadroya Geçirilmesi ve 4/C'li Personele İlişkin Düzenleme, 696 Sayılı KHK’nın Kamu İhale Mevzuatı Açısından, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu, 3194 Sayılı Yeni İmar Kanunu, Mahalli İdare Birlikleri Kanunu, Zabıta Yönetmeliği”in ele alındığı bu seminer BEKAD'ın uzman eğitmen kadrosuyla gerçekleşecektir. Bu seminerimizde Kamu idarecilerimizin yaşamış olduğu problemlerde yol gösterici çözüm önerileri sunmak ve yapılan hatalı işlemlerin düzeltilmesini sağlamayı amaç olarak belirledik.

BEKAD ailesi olarak sorumluluk ve ilkeli davranış bilinciyle siz değerli idarecilerimizi aramızda görmekten onur  duyar, katılımlarınızı bekler saygılar sunarız.

NOT: Kurumunuzun eğitim programlarına uygun olacak şekilde, seminer tarihleri yeniden planlanabilir.

Seminer Tarih ve Saati
Başlangıç : 30-12-2018 Saat : 12:00
Bitiş : 02-01-2019 Saat : 14:00
Eğitmen
BEKAD Uzman Eğitmen Grubu
Seminerin Konusu
 • Bütünleşik Kamu Mali Yönetim Sistemi 
 • Tüm Yönleriyle Kamu İhale Mevzuatı 
 • Elektronik İhale Yönetmeliği 
 • Taşınır Mal Yönetmeliği 
 • 5393 Sayılı Belediye Kanunu 
 • 5302 S. Özel İdare Kanunu 
 • Taşeron İşçilerin Kadroya Geçirilmesi ve 4/C'li Personele İlişkin Düzenleme 
 • 696 Sayılı KHK’nın Kamu İhale Mevzuatı Açısından 
 • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu 
 • 3194 Sayılı Yeni İmar Kanunu 
 • Mahalli İdare Birlikleri Kanunu 
 • Zabıta Yönetmeliği
Seminerin Yapıldığı Yer
May Thermal Resort Spa - Sandıklı / Afyon
4 Gündüz 3 Gece / Yarım PansiyonBu Sayfayı Paylaş
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.