Basında Bekad
TAMAMLANMIŞ SEMİNER DETAYI
12 - 16 Kasım 2018 Labranda Bodrum Princess - Bodrum / Muğla

BEKAD - Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği olarak; danışma kurulumuz ve yönetim kurulumuz tarafından düzenlenen  Labrand Bodrum Princess Hotel - Bodrum / Muğla seminerimizi de başarı ile tamamlamış bulunuyoruz. Bu eğitim seminerimizde Uzman Eğitmen Kadromuz tarafından  734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve Sözleşme Kanunu (Güncel), Uygulamalı Elektronik İhale, 5216 sayılı Büyükşehir Belediye Kanunu ve Belediye Şirketleri, 5393 sayılı Belediye Kanunu, 5302 S. Özel İdare Kanunu, 6245 sayılı Harcırah Mevzuatı, 2547 sayılı Yükseköğretim mevzuatı ve AB projeleri, Bütünleşik Kamu Mali Yönetim Bilişim Sistemi, Uygulamalı Elektronik İhale gibi önemli konular ele alınmış olup, idarelerimizde yaşanan bir çok sorunlarada çözüm bulunmuştur.

Bekad ailesi olarak; eğitim seminerimize katılım gösteren tüm idarecilerimize teşekkür eder, birdaha ki seminerimizde görüşmekten onur duyarız.

Tamamlanmış Olan Seminerin Tanıtımı ve Detayları

Kamu mevzuatı ve Kişisel Gelişim alanında uzun yıllardır kamu ve özel sektörde hizmet veren BEKAD, 2018 yılında da kaliteli hizmet sunmayolunda emin adımlarla ilerlemekte ve kurumlara özel düzenlediği seminerlerle sizlere hizmet etmekten gurur duyacaktır.


Danışmalık hizmetlerinin beraberinde düzenlediği seminerlerle bütünleşen derneğimiz sizlere 12 - 16 Kasım  2018 tarihleri arasında Labranda Bodrum Princess Hotel - Bodrum / Muğla'da planladığı mevzuat seminerine devam ediyor. Kamu idarelerimizde ihtiyaç mahiyeti yüksek olan "4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve Sözleşme Kanunu (Güncel), Uygulamalı Elektronik İhale, 5216 sayılı Büyükşehir Belediye Kanunu ve Belediye Şirketleri, 5393 sayılı Belediye Kanunu, 5302 S. Özel İdare Kanunu, 6245 sayılı Harcırah Mevzuatı, 2547 sayılı Yükseköğretim mevzuatı ve AB projeleri, Bütünleşik Kamu Mali Yönetim Bilişim Sistemi, Uygulamalı Elektronik İhalein ele alındığı bu seminer BEKAD'ın uzman eğitmen kadrosuyla gerçekleşecektir. Bu seminerimizde Kamu idarecilerimizin yaşamış olduğu problemlerde yol gösterici çözüm önerileri sunmak ve yapılan hatalı işlemlerin düzeltilmesini sağlamayı amaç olarak belirledik.

BEKAD ailesi olarak sorumluluk ve ilkeli davranış bilinciyle siz değerli idarecilerimizi aramızda görmekten onur  duyar, katılımlarınızı bekler saygılar sunarız.

NOT: Kurumunuzun eğitim programlarına uygun olacak şekilde, seminer tarihleri yeniden planlanabilir.

Seminer Tarih ve Saati
Başlangıç : 12-11-2018 Saat : 14:00
Bitiş : 16-11-2018 Saat : 12:00
Eğitmen
BEKAD Uzman Eğitmen Grubu
Seminerin Konusu
  • 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve Sözleşme Kanunu (Güncel),
  • Uygulamalı Elektronik İhale,
  • 5216 sayılı Büyükşehir Belediye Kanunu ve Belediye Şirketleri,
  • 5393 sayılı Belediye Kanunu,
  • 5302 S. Özel İdare Kanunu, 6245 sayılı Harcırah Mevzuatı,
  • 2547 sayılı Yükseköğretim mevzuatı ve AB projeleri,
  • Bütünleşik Kamu Mali Yönetim Bilişim Sistemi,
  • Uygulamalı Elektronik İhale
Seminerin Yapıldığı Yer
Labranda Bodrum Princess Hotel - Bodrum / Muğla
5 Gündüz 4 Gece / ULTRA HERŞEY DAHİLBu Sayfayı Paylaş
Online Kayıt
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.