Basında Bekad
TAMAMLANMIŞ SEMİNER DETAYI
04 - 08 Aralık 2018 - Side Prenses Hotel - Side / ANTALYA Semineri

BEKAD - Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği olarak; danışma kurulumuz ve yönetim kurulumuz tarafından düzenlenen Side Prenses Hotel - Side / Antalya seminerimizi de başarı ile tamamlamış bulunuyoruz. Bu eğitim seminerimizde Uzman Eğitmen Kadromuz tarafından  Tüm Yönleriyle Kamu İhale Mevzuatı, Elektronik İhale Yönetmeliği, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu, 5393 Sayılı Belediye Kanunu, 5216 Sayılı Büyükşehir Belediye Kanunu, 5302 S. Özel İdare Kanunu, Mahalli İdare Birlikleri Kanunu, 6245 Sayılı Harcırah Kanunu, Vergi Usul Mevzuatı, 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu, Kişisel Gelişim gibi önemli konular ele alınmış olup, idarelerimizde yaşanan bir çok sorunlarada çözüm bulunmuştur.

Bekad ailesi olarak; eğitim seminerimize katılım gösteren tüm idarecilerimize teşekkür eder, birdaha ki seminerimizde görüşmekten onur duyarız.

Tamamlanmış Olan Seminerin Tanıtımı ve Detayları

Kamu mevzuatı ve Kişisel Gelişim alanında uzun yıllardır kamu ve özel sektörde hizmet veren BEKAD, 2018 yılında da kaliteli hizmet sunmayolunda emin adımlarla ilerlemekte vekurumlara özel düzenlediği seminerlerle sizlere hizmet etmekten gurur duyacaktır.


Danışmalık hizmetlerinin beraberinde düzenlediği seminerlerle bütünleşen derneğimiz sizlere 04 - 08 Aralık 2018 tarihleri arasında Side Prenses Hotel - Side / Antalya'da planladığı mevzuat seminerine devam ediyor. Kamu idarelerimizde ihtiyaç mahiyeti yüksek olan "Tüm Yönleriyle Kamu İhale Mevzuatı, Elektronik İhale Yönetmeliği, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu, 5393 Sayılı Belediye Kanunu, 5216 Sayılı Büyükşehir Belediye Kanunu, 5302 S. Özel İdare Kanunu, Mahalli İdare Birlikleri Kanunu, 6245 Sayılı Harcırah Kanunu, Vergi Usul Mevzuatı, 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu, Kişisel Gelişimin ele alındığı bu seminer BEKAD'ın uzman eğitmen kadrosuyla gerçekleşecektir. Bu seminerimizde Kamu idarecilerimizin yaşamış olduğu problemlerde yol gösterici çözüm önerileri sunmak ve yapılan hatalı işlemlerin düzeltilmesini sağlamayı amaç olarak belirledik.

BEKAD ailesi olarak sorumluluk ve ilkeli davranış bilinciyle siz değerli idarecilerimizi aramızda görmekten onur  duyar, katılımlarınızı bekler saygılar sunarız.

NOT: Kurumunuzun eğitim programlarına uygun olacak şekilde, seminer tarihleri yeniden planlanabilir.

Seminer Tarih ve Saati
Başlangıç : 04-12-2018 Saat : 12:00
Bitiş : 08-12-2018 Saat : 14:00
Eğitmen
BEKAD Uzman Eğitmen Grubu
Seminerin Konusu
 • Tüm Yönleriyle Kamu İhale Mevzuatı,
 • Elektronik İhale Yönetmeliği,
 • 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu,
 • 5393 Sayılı Belediye Kanunu,
 • 5216 Sayılı Büyükşehir Belediye Kanunu,
 • 5302 S. Özel İdare Kanunu,
 • Mahalli İdare Birlikleri Kanunu,
 • 6245 Sayılı Harcırah Kanunu,
 • Vergi Usul Mevzuatı,
 • 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu,
 • Kişisel Gelişim
Seminerin Yapıldığı Yer
Prenses Hotel - Side / Antalya
5 Gündüz 4 Gece /  HERŞEY DAHİLBu Sayfayı Paylaş
Online Kayıt
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.