Kapat
 
Basında Bekad
Resmi Gazete'de
TAMAMLANMIŞ SEMİNER DETAYI
23 - 27 Temmuz 2018 Akka Antedon Hotel Beldibi / ANTALYA

Danışmalık hizmetlerinin beraberinde düzenlediği seminerlerle bütünleşen derneğimiz sizlere23– 27Temmuz2018tarihleri arasında Akka Antedon Hotel Beldibi / Antalya'da planladığı mevzuat seminerine devam ediyor. Kamu idarelerimizde ihtiyaç mahiyeti yüksek olan Tüm Yönleriyle Kamu İhale Mevzuatı, Performans Programı ve Bütçe Hazırlanması,657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu,5393 Sayılı Belediye Kanunu, 4857 Sayılı İş Kanunu, 696 sayılı KHK ile Taşeron İşçilere Getirilen Düzenlemeler veKişisel Gelişim”in ele alındığı bu seminer BEKAD'ın uzman eğitmen kadrosuyla gerçekleşecektir. Bu seminerimizde Kamuidarecilerimizin yaşamış olduğu problemlerde yol gösterici çözüm önerileri sunmak ve yapılan hatalı işlemlerin düzeltilmesini sağlamayı amaç olarak belirledik.
BEKADailesi olarak sorumluluk ve ilkeli davranış bilinciyle siz değerli idarecilerimizi aramızda görmekten onur  duyarız, katılımlarınızı bekler saygılar sunarız.

Tamamlanmış Olan Seminerin Tanıtımı ve Detayları

Kamu mevzuatı ve KişiselGelişim alanında uzun yıllardır kamu ve özel sektörde hizmet veren BEKAD, 2018yılında da kaliteli hizmet sunmayolunda emin adımlarla ilerlemekte vekurumlara özel düzenlediği seminerlerle sizlere hizmet etmekten gurur duyacaktır.

Danışmalık hizmetlerinin beraberinde düzenlediği seminerlerle bütünleşen derneğimiz sizlere 23 – 27Temmuz201tarihleri arasında Akka Antedon Hotel Beldibi / Antalya'da planladığı mevzuat seminerine devam ediyor. Kamu idarelerimizde ihtiyaç mahiyeti yüksek olan Tüm Yönleriyle Kamu İhale Mevzuatı, Performans Programı ve Bütçe Hazırlanması, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu,5393 Sayılı Belediye Kanunu, 4857 Sayılı İş Kanunu, 696 sayılı KHK ile Taşeron İşçilere Getirilen Düzenlemeler veKişisel Gelişim”in ele alındığı bu seminer BEKAD'ın uzman eğitmen kadrosuyla gerçekleşecektir. Bu seminerimizde Kamuidarecilerimizin yaşamış olduğu problemlerde yol gösterici çözüm önerileri sunmak ve yapılan hatalı işlemlerin düzeltilmesini sağlamayı amaç olarak belirledik.
BEKADailesi olarak sorumluluk ve ilkeli davranış bilinciyle siz değerli idarecilerimizi aramızda görmekten onur  duyarız, katılımlarınızı bekler saygılar sunarız.

Seminer Tarih ve Saati
Başlangıç : 23-07-2018 Saat : 14:00
Bitiş : 27-07-2018 Saat : 12:00
Eğitmen
BEKAD Uzman Eğitmen Grubu
Seminerin Konusu
►  Tüm Yönleriyle Kamu İhale Mevzuatı
►  Performans Programı ve Bütçe Hazırlanması
►  657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu
►  5393 Sayılı Belediye Kanunu
►  4857 Sayılı İş Kanunu
►  Kişisel Gelişim
►  696 sayılı KHK ile getirilen taşeron işçiler ile ilgili düzenlemeler

Seminer Bilgilendirme Formu İçin Tıklayınız...
Seminerin Yapıldığı Yer
Akka Antedon Hotel Beldibi / ANTALYA
4 gece 5 gündüz Ultra Her şey dâhil


Bu Sayfayı Paylaş
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.