Kapat
 
Basında Bekad
Resmi Gazete'de
TAMAMLANMIŞ SEMİNER DETAYI
20 - 24 Temmuz 2018 Serra Park Hotel - Side – Titreyengöl / ANTALYA
BEKAD olarak, 20 - 24 Temmuz 2018 tarihleri arasında bir eğitim seminerinin başarılı ile tamamlanmanın gururunu yaşamaktayız. 20 – 24 Temmuz 2018 tarihleri arasında Serra Park Hotel - Side –Titreyengöl Antalya düzenlenen bu eğitimde önemli ve kritik bir çok konu ele alınmıştır. 


Bekad ailesi olarak; eğitim seminerimize katılım gösteren tüm idarecilerimize ve misafirlerimize teşekkür eder, bir sonraki seminerimizde görüşmek dileğiyle.

Tamamlanmış Olan Seminerin Tanıtımı ve Detayları

Kamu mevzuatı ve Kişisel Gelişim alanında uzun yıllardır kamu ve özel sektörde hizmet veren BEKAD, 2018 yılında da kaliteli hzimet sunma yolunda emin adımlarla ilerlemekte ve kurumlara özel düzenlediği seminerlerle sizlere hizmet etmekten gurur duyacaktır. Danışmalık hizmetlerinin beraberinde düzenlediği seminerlerle bütünleşen derneğimiz sizlere 20 – 24 Temmuz 2018 tarihleri arasında Serra Park Hotel - Side –Titreyengöl Antalya'da planladığı mevzuat seminerine devam ediyor. Kamu idarelerimizde ihtiyaç mahiyeti yüksek olan “Tüm Yönleriyle Kamu İhale Mevzuatı, Performans Programı ve Bütçe Hazırlanması, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu, 4857 Sayılı İş Kanunu, 696 sayılı KHK ile Taşeron İşçilere Getirilen Düzenlemeler ve Kişisel Gelişim” in ele alındığı bu seminer BEKAD' ın uzman eğitmen kadrosuyla gerçekleşecektir. Bu seminerimizde Kamu idarecilerimizin yaşamış olduğu problemlerde yol gösterici çözüm önerileri sunmak ve yapılan hatalı işlemlerin düzeltilmesini sağlamayı amaç olarak belirledik.
BEKAD ailesi olarak sorumluluk ve ilkeli davranış bilinciyle siz değerli idarecilerimizi aramızda görmekten onur duyarız, katılımlarınızı bekler saygılar sunarız.
 
Seminer Tarih ve Saati
Başlangıç : 20-07-2018 Saat : 14:00
Bitiş : 24-07-2018 Saat : 12:00
Eğitmen
BEKAD Uzman Eğitmen Kadrosu
Seminerin Konusu

 

  • Tüm Yönleriyle Kamu İhale Mevzuatı

  • Performans Programı ve Bütçe Hazırlanması

  • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu

  • 4857 Sayılı İş Kanunu

  • Kişisel Gelişim

  • 696 Sayılı KHK İle Getirilen Taşeron İşçiler İle İlgili Düzenlemeler

Seminer Bilgilendirme Formu İçin Tıklayınız...
 
Seminerin Yapıldığı Yer

SERRA PARK HOTEL - SİDE – TİTREYENGÖL / ANTALYA

4 Gece 5 Gündüz / ULTRA HERŞEY DAHİL


Bu Sayfayı Paylaş
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.