Basında Bekad
EVSEL KATI ATIK TARİFE RAPORU HAZIRLAMA
Evsel Katı Atık Tarife Raporu Hazırlama Danışmanlığı - İmge Eğitim
TAMAMLANMIŞ SEMİNER DETAYI
24 – 29 Kasım 2015 İtalya Kent Estetiği, Kent Planlaması ve Süreç Yönetimi İnceleme, Araştırma ve Tetkik Gezisi
"Burada Sadece Eğitim Var" sloganıyla yola çıkan ve birçok uzman eğitmen kadrosuyla yolunda emin adımlarla ilerleyen BEKAD, bir yurtdışı seminerinin daha sonuna geldi. 5 Gece 6 Gündüz süren, muhteşem bir tarihe ve kültüre sahip olan İTALYA’ da gerçekleştireceğimiz Kent Estetiği, Kent Planlaması ve Süreç Yönetimi İnceleme, Araştırma ve Tetkik Gezimiz başarı ile tamamlanmıştır.    

BEKAD ailesi olarak; Tetkik gezimize katılan tüm katılımcılarımıza Teşekkür ederiz.

Tamamlanmış Olan Seminerin Tanıtımı ve Detayları

Dünyada ki Belediyelerde Kent Estetiği, Kent Planlaması ve Süreç Yönetimi İnceleme, Araştırma Ve Tetkik Gezisi”

"Burada Sadece Eğitim Var" sloganıyla yola çıkan ve birçok uzman eğitmen kadrosuyla yolunda emin adımlarla ilerleyen BEKAD, yurtiçi ve yurtdışında faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Daha önce gerçekleştirilen İspanya, Avusturya- Macaristan ve Almanya gezilerinden olumlu dönüşler alan BEKAD yurtdışı gezilerine, İTALYA Turu ile bir yenisini ekliyor. 5 Gece 6 Gündüz sürecek olan ‘Kent Estetiği, Kent Planlaması ve Süreç Yönetimi İnceleme, Araştırma ve Tetkik Gezisi’ ile muhteşem bir tarihe ve kültüre sahip olan İTALYA’ da gerçekleştireceğimiz bu geziye, özellikle Meclis Üyelerinin, Üst Yöneticilerin, Daire Başkanlarının, Müdürlerin ve ilgili personellerin katılımlarının sağlanmasının yararlı olacağı düşünülmektedir.

Planladığımız bu gezide “Yurt Dışı Geçici Görev Yolluğu” mevzuata uygun bir şekilde derneğimiz tarafından hazırlanacaktır.

BEKAD ailesi olarak; siz değerli katılımcılarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız. 

Seminer Tarih ve Saati
Başlangıç : 24-11-2015 Saat : 03:00
Bitiş : 29-11-2015 Saat : 22:05
Eğitmen
BEKAD Uzman Eğitmen Kadrosu
Seminerin Konusu
GEZİ PROGRAMI :

1. Gün : İstanbul – Ljubljana – Venedik
Türk Havayolları’nın TK 1061 tarifeli seferi ile İstanbul’dan saat 09:10’da Slovenya’nın başkenti Ljubljana’ya hareket. 10:40’da varış. Yerel rehberimiz ile buluşmanın ardından kısa bir Ljubljana turu yapıyoruz. Tur sonrası Venedik oteline hareket. Akşam yemeğini sonrası geceleme otelimizde.

2. Gün : Venedik
Kahvaltının ardından “Vaporetto” olarak adlandırılan bölgeye has tekneler ile Venedik şehir merkezine hareket. Merkeze varış ve San Marco Meydanı ve Kilisesi, Tövbe Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Çan ve Saat Kulesi ve Büyük Kanal’ı gezdikten sonra serbest zaman. Akşam yemeğimiz için otelden hareket ediyoruz. Yemek sonrası geceleme otelimizde

3. Gün : Venedik – Floransa
Sabah kahvaltısının ardından Venedik’ten ayrılıp Floransa’ya hareket ediyoruz. Varış sonrası şehir turumuza başlıyoruz. Arno nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali , Duomo , Vaftizhane , Sinyorler Meydanı ve Michalengelo Tepesi turumuzda görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize yerleşiyoruz.Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz. Geceleme otelimizde.

4. Gün : Venedik – Floransa
Kahvaltının ardından Pisa & St.Gimignano & Siena turumuzu yapıyoruz. Pisa Kasabasına ünlü Pisa kulesi, Katedral ve Vaftizhane’nin bulunduğu merkeze gidiyoruz. Bölgeyi rehberiniz eşliğinde ve anlatımlarıyla gezeceksiniz. Sonrasında Siena’ya hareket. Varış sonrası şehir turumuz. Duomo Katedrali, Katedral Müzesi (Museo dell'Opera Metropolitana), Piazza del Campo, La Kulesi, şimdilerde Belediye Binası olarak kullanılan ünlü Palazzo del Popolo ve geçmişin tüm izlerini halen yansıtan dar sokakları bulunmaktadır. Siena şehrinden çıkıp turumuzun son şehri olan San Gimignano’ya geçiyoruz (13 Kuleli Şehir) Gezisi: 12. ve 13. Ragnosa yüzyıllarda rakip soylu aileler tarafından inşa edilen şehirde merkez olarak kabul edilen Cisterne Meydanı ziyaret ediliyor. Turun ardından İtalya’nın başkenti Roma’ya hareket ve Roma’da ki otelimize yerleşme. Bir süre dinlenme sonrası restoranda alınacak akşam yemeği için hareket. Geceleme otelimizde.

5. Gün : Roma
Kahvaltımızın ardından resmi temas gerçekleştirmek için otelimizden hareket ediyoruz. Resmi kurum ile görüşme ve sunum ardından şehir turumuza çıkıyoruz. Dünya’nın en önemli şehri olarak adlandırılan Roma’da Colosseo, Constantin zafer takı, Venedik Meydanı (Pzz. Venezia), Aşk Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri, Panteon, Forum , Dünya’nın en büyük kilisesi San Pietro ve San Pietro Meydanı’nı rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Tur sonu arzu eden misafirleri merkezde bırakıyor ve otele hareket ediyoruz.Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz. Geceleme otelimizde.

6. Gün : Roma – İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından Havalimanına transfer. Uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayolları tarifeli uçuşuyla saat 14:30’da hareket. Yerel saatle 18:10’da İstanbul’a  varış ve turumuzun sonu.Fiyatlarımıza Dahil Olan Hizmetler
 • THY tarifeli seferi ile İstanbul – Ljubljana // Roma – İstanbul ekonomi sınıf uçuş
 • Seçilen otelde 2 gece Venedik’de ,1 gece Floransa ve 2 gece Roma’da olmak üzere 5 gece oda & kahvaltı esasında konaklama
 • Alan – Otel – Alan transferleri
 • Venedik – Floransa – Roma Şehir Turları
 • Siena – San Gimignano – Pisa Turu
 • 5 adet Yerel restoranda akşam yemeği ( 1 adet içecek dahildir.)
 • Tüm restoran transferleri
 • Havalimanı Vergileri
 • Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Acenta yetkilisi koordinasyon hizmeti
Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle Yemekleri
 • Akşam yemeklerinde alınacak 1.içecekden sonra ki içecekler
 • Schengen vize ücreti ( 110 Euro )
 • Teklife dahil olmayan ekstra turlar
 • Kişisel harcamalar, otel ekstraları vb.Kişisel harcamalar, otel ekstraları vb.
Seminerin Yapıldığı Yer
Venedik  : 4* Park Hotel Villa Fiorita , 2 gece
 
Floransa : 4* Una Vittoria , 1 Gece
 
Roma      : 4* Hotel Barcelo Aran Mantega Hotel, 2 gece
 


Bu Sayfayı Paylaş
Online Kayıt
Duyurular
Haberdar Olun
BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği - 2011
© 2016 BEKAD Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.